Anna Julie Slováčková žije pro muziku. Do společnosti se jí nechce chodit

Přestože se zpěvačka Anna Julie Slováčková podrobuje náročné léčbě, křest kalendáře Anděl mezi zdravotníky a Muž roku si ujít nenechala. Přiznala ale, že do společnosti se jí vůbec nechce chodit.

„Léčba mi připadá náročnější než při té první atace rakoviny před lety. Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. To je asi tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit z nám z první léčby. Sice jsem na křest kalendářů přišla, ale do společnosti se mi nechce. Stojí to hodně přemlouvání, mejkapu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit,“ upřímně a bez příkras osvětlila svépocity Anna Julie Slováčková.

Ale úplně jiné pocity zažívá, když se mluví o práci a zpívání. Anna Julie měla nedávno nádherný koncert, který jí dodal energie na týdny dopředu. „Zrovna po tomto křtu jedu do studia a budu natáčet další písničku. S mým producentem Igorem jsme si po koncertě řekli, že se nechceme do další desky ani vidět. Ale osud tomu chtěl a dali jsme dohromady písničku, kterou musíme rychle natočit a vydat. Je to zadání od někoho, kdo si přeje, abychom tu píseň udělali. Je dojemná a bude se líbit. Jedno oko nezůstane suché.“

Na křest kalendářů soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Iva Hüttnerová, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl: „Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, který obě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý,“ řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách. A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.

Herečka Iva Hüttnerová a další osobnosti pokřtily kalendáře projektů Anděl mezi zdravotníky a Muž roku

Fotka oblíbená herečka Ivy Hüttnerové zdobí jednu ze stránek kalendáře soutěže Anděl mezi zdravotníky, a i z toho důvodu nemohla herečka chybět na křtu stolních kalendářů Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Osobně Iva Hüttnerová používá výhradně kalendáře papírové, a dokonce si je i schovává.

„Ukládám kalendáře už asi třicet let a docela mě někdy potěší, když se mohu podívat, co jsem dělala v ten daný den před deseti lety. Datum je důležitý údaj. Jednou jsem v České televizi měla ve svém pořadu cestovatele Miroslava Zikmunda a on mi řekl, že fotka bez data je naprosto bezcenná. Když se na to pak podívají další generace, nebudou vědět, o co jde, Ta rada na mne tak zapůsobila, že každou vytištěnou fotografii otočím a napíšu tam minimálně rok. Na vzpomínání je to ideální.“

Používala Iva Hüttnerová někdy kalendář, kdy se těšila, až otočí stránku, protože obrázek nebyl ke koukání? „To jsem se docela vylekala. Nástěnný kalendář s mými obrázky vyšel v září, tak doufám, že majitelé nebudou počítat dny, aby už mohli otočit na jiný měsíc,“ usmívala se Iva Hüttnerová.

Dlužno dodat, že kalendář Ivy Hüttnerové je k mání i v prodejně Knihy Dobrovský, kde se křtily oba kalendáře soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl: „Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, který obě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý,“ řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách. A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.

Veronika Jeníková ztratila kalendář s pracovními poznámkami. Jak situaci řešila?

Slavnostním křtem kalendářů soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku definitivně zakončil ředitel obou soutěží David Novotný letošní ročníky. Mezi kmotry kalendářů nechyběla herečka Veronika Jeníková, která stolními kalendáři byla nadšená.

„Miluji kalendáře. Do stolního kalendáře si zapisuji věci nepracovní, tam jsou jen hesla typu zubař, školní sraz a podobně. Na pracovní záležitosti mám malý kalendář, který sevejde do kabelky. S elektronickým kalendářem v mobilu sice pracovat umím, ale nejsem na něj zvyklá. Kdyby se mi ztratil mobil, nevím, nevím,“ uvedla Veronika Jeníková a připustila, že může ztratit i ten papírový. A to se už také stalo! „Jednou jsem kalendář s pracovními povinnostmi ztratila. Naštěstí jsou informace rychle dohledatelné přes divadelní fermany a emailové zprávy, které naštěstí nemažu. Také mi kalendář polilo dítě džusem, stránky se slepily, písmo rozmazalo. Pak musím přepisovat.“

Pokud jde Veronika Jeníková na focení nebo na akci, kde budou fotografové, vždy se nachystá. Stalo se ale také, že s focením nepočítala a na schůzku k rozhovoru přišla hodně civilně. „Běžela jsem na poslední chvíli, vyběhla jsem celá udýchaná a upocenáz metra, rozfoukané vlasy od větru, sportovní džíny, kecky a fotograf tam! Cítila jsem se hodně nepatřičně. Od té doby si to hlídám,“vzpomínala Veronika Jeníková.

Nicméně to Veronice Jeníkové v prodejně Knihy Dobrovský seklo, a tak se směle mohla postavit vedle ostatních osobností a ujmout se křtu. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházkaa některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Iva Hüttnerová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl: „Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, kterýobě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý,“ řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách. A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.

Dovedete si představit Mariana Vojtka v roli prince? Přesto si ho jednou zahrál

Zpěvák, čerstvý padesátník, Marian Vojtko až na křtu kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky zjistil, že jeho fotka zdobí stránku, kde hned v pondělí nelze přehlédnout jméno Marian. Zpěvák se cítí být poctěn.

„Koukal jsem na kalendář Muže roku a moje fotka je v týdnu, co mám svátek. Jsem asi VIP a asi mě chtěl David Novotný udělat radost. Je to krásná fotka, jsem tam štíhlý, vypadám míň než na padesát, to mne baví,“ smál se populární zpěvák, a přestože používá pouze elektronický kalendář v mobilu, oba stolní kalendáře vezme rodičům. „Mám sdílený kalendář se svojí manažerkou, potom se 4 Tenory, což by v papírovém kalendáři nešlo. Ale moji rodiče mají všechny mé kalendáře. Mám v kuchyni „Zeď slávy“, což mi závidí moje sestra. Tak jí říkám, ať si udělá svůj kalendář a bude tam viset také,“ řekl dobře naladěný Marian Vojtko, který prožívá svůj jubilejní rok. Měl sice krásný koncert v O2 Universum, ale jinak má tolik práce, že ani nestíhá svoji padesátku pořádně oslavit.

Co ale Marian určitě stihne, je premiéra muzikálu Troja v Divadle Broadway, 1. února 2024. „Teď zkoušíme krásný muzikál Troja. Mám rád film a také herce Brada Pitta, který v něm hraje krásného Achilla. Toho mi bohužel nedali, vyfasoval jsem lotra Agamemnoma. Záporné role mi docela jdou, tam se vždycky najdu, je to lepší než hrát prince. Toho ani neumím, jednou jsem ho hrál v opeře, stál jsem v koutě a zpíval. A to byl princ,“ usmíval se Marian Vojtko, který se chystá i za oceán. „Se 4 Tenory se připravujeme na velký debut v Carnegie Hall, zkoušíme repertoár a jednu velkou lahůdku. Tou bude Smetanova Vltava. Těšíme se.“

Kalendář Muž roku a Anděl mezi zdravotníky pokřtil Marian Vojtko s ostatními osobnostmi v prodejně Knihy Dobrovský. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Iva Hüttnerová, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl: „Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, který obě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý,“ řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách. A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama