ASI MĚ TO BAVÍ JAK TO BOLÍ! TOMÁŠ BOČEK ZPÍVÁ POPRVÉ ČESKY

Zpěvák, skladatel a brzy také lékař Tomáš Boček má za sebou tři singly v angličtině a jeden z nich prošel sítem do českého národního kola Eurovision Song Contest. Jeho osobitý projev a charismatický cit v hlase roky těšil pouliční posluchače v různých zemích Evropy, kde Boček s kytarou v ruce muzikantsky vyrostl. Nyní přichází s prvním singlem v češtině, které se nadále bude ve své tvorbě věnovat. Singl „Asi mě baví jak to bolí“ vychází na labelu Tranzistor.

Tomáš Boček v novém singlu nejenom zpívá česky, ale končí také svoji folkovou etapu a pouští se do modernější produkce. Za tou stojí vyhledávaný muzikant a producent Igor Ochepovsky, textově se na singlu spolu s Tomášem podílel stále oblíbenější textař Martin Bošina (Kristian Komedie) a také interpret a finalista Česko Slovenské SuperStar Štěpán Urban. Spolu s písní vyšel také videoklip v režii ilustrátorky a výtvarnice Elišky Podzimkové.

„Demo tohoto singlu vzniklo už před sedmi lety, když jsme se s Igorem Ochepovskym poprvé potkali. Původní verze byla v angličtině a dlouhou dobu jsme na ni nesáhli. Ze šuplíku jsem ji vytáhl až před rokem, kdy jsem se rozhodl dál tvořit už jenom v češtině. Ze začátku bylo psaní v rodném jazyce náročné, ale jsem za tento krok rád. Zároveň jsem se chtěl posunout zvukově a nestavit písničku na kytaře jako doposud, do songu jsme tak s Igorem promítli prvky žánrů, které mě zkrátka baví, ať už je to třeba pop, RnB, nebo trap. Od první nahrávky před sedmi lety se stala spousta věcí – proběhla pandemie Covidu, nastoupil jsem na medicínu, kterou už i dokončuji, Igor se oženil a nedávno se stal otcem. Píseň urazila nevšedně dlouhou cestu a o to víc pro mě znamená“ popisuje vznik Boček.

Singl: https://lnk.to/TomasBocekAsiMeBaviJakToBoli

FB: https://www.facebook.com/TomasBocekMusic

IG: https://www.instagram.com/tombocek/

YT: https://www.youtube.com/watch?v=KUfdYtdZCSg

Biografie:

Tomáš boček je český zpěvák, muzikant a songwriter. V roce 2017 debutoval singlem You Are, v roce 2018 se singlem Don’t Know Why představil veřejnosti v českém národním kole Eurovision Song Contest. Po pěti letech přechází do češtiny a vydává na domovském labelu Tranzistor singl se zvukem současné produkce Asi mě baví jak to bolí, který je první vlaštovkou s připravovaného EP.

Zdroj: Tomáš Boček 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama