ČESKÁ MUZIKA JEDE!

OD AŠE AŽ PO MOSTY U JABLUNKOVA

……… na stále nejposlouchanějším soukromém rádiu u nás

A proč právě tohle tvrdíme? Přesvědčila nás o tom letní prázdninová cesta našeho Zuřivého reportéra, který tuto trasu napříč Českem projel na starém dobrém fichtlu.

A že to byla jízda! Bláznivá i dobrodružná a hlavně plná skvělých setkání s posluchači Impulsu, kteří s radostí jeli v jedné stopě s naším týmem, mávali po celé trase, drželi palce a měli tak své ráááádio nadosah. Pod kůži se nám dostala i speciální hymna z pera našeho milionového moderátora Michala Horáka Jawa song. I díky takovým projektům jako je Fichtlem po Česku, se Impulsu stále daří být se svým posluchačům nablízku.

Podle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí 2023, který realizují společně agentury Median, STEM/MARK a Nielsen Admosphere, má Rádio Impuls stále velmi silnou a stabilní pozici na trhu. Zůstává každodenně naším nejposlouchanějším soukromým rádiem a zvyšuje svůj podíl na trhu.

„Děkujeme, že nám svou přízeň dáváte najevo den co den nejen o prázdninách a na cestách. Je skvělé, že si s námi zpíváte, třeba písničky Jarka Nohavici, jehož Živáááák jsme v jedinečném přímém přenosu z Benátské! s Impulsem odvysílali před několika dny. Dělíte se o své názory na každodenní život v Tématu dne, svěřujete nám své radosti i strasti a můžeme být vaším společníkem a někdy třeba i rádcem. Připravujeme pro vás každodenní vysílání Impulsu s radostí a věříme, že je to slyšet. Právě díky vám, posluchačům, se Rádiu Impuls daří se držet na prvních příčkách v průzkumech poslechovosti už dlouhá léta,“ poděkoval generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák všem posluchačům po čerstvých výsledcích Radioprojektu.

I po prázdninách chystá Rádio Impuls pro své posluchače zajímavé počiny. Zuřivý reportér Aleš Růžička vymění fichtla za cepín a mačky a po boku známého horolezce Radka Jaroše se vydá zdolávat Matterhorn. V naší hře Haló, tady Impulsovi bude čekat opravdu parádní a lákavá výhra, kterou brzy prozradíme. Chybět nebude ani tradiční Český mejdan s Impulsem, který už po sedmé 21. října rozezní pražskou O2 arenu a zahrají tu největší hvězdy české populární hudby: Chinaski, Lucie Bílá, Olympic, Čechomor, Olga Lounová, 4 Tenoři a O5 a Radeček. Podzim na Impulsu bude parádní jízda, stejně jako ta prázdninová, kterou si můžete připomenout zde:

Aktuálně ladí Impuls denně 688.000 posluchačů, Týdně pak poslouchá Rádio Impuls 1.438.000 posluchačů. Náš podíl na trhu je 10,5 %

Zdroj: Rádio Impuls


Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama