DEICHMANN – Zpatky do skoly

I když jsou letní prázdniny v plném proudu, za necelý měsíc začnou dětem opět školní povinnosti. Ať už se vaše ratolest chystá teprve do školky, nebo už nějaký ten rok chodí do školy, kontrola bot a přezůvek bude nevyhnutelná. Dětské chodidlo roste tak rychle. U školkových dětí může velikost o číslo skočit klidně už po čtvrt roce, u školáků je vhodné velikost bot překontrolovat alespoň 1x za půl roku.

Prohlédněte si dětskou kolekci obuvi Deichmann a zpříjemněte svým dětem začátek nového školního roku stylovým kouskem dle nejnovějších trendů, který navíc optimálně chrání dětská chodidla.

Nejoblíbenější dětskou obuví napříč různým věkovým spektrem jsou rozhodně tenisky. A to jak klasické nízké, tak i kotníkové modely s hřejivou podšívkou. V kolekci Deichmann najdete roztomilé tenisky už pro ty nejmenší. Poutavé výrazné barvy, neonové detaily a zajímavé motivy, včetně oblíbených pohádkových hrdinů, rozzáří pochmurné zářijové dny. Díky zapínání na suchý zip je zvládnou obout opravdu malé děti. Sportovní modely na platformě, inspirované trendy v dámské a pánské obuvi, zaujmou především starší školáky.

Dívky se kromě tenisek mohou těšit také na designovou kotníkovou obuv, šněrovací modely, či stylové mokasíny. Nabídka dívčí obuvi je opravdu široká a uspokojí nároky každé malé i větší parádnice. Charakterizují ji převážně tóny lesních plodů a pastelové barvy. Nechybí ale samozřejmě neutrální barvy a klasická bílá a černá.

Chlapecká kolekce se zahalila do typicky podzimních, tmavých, ale i neutrálních světlých tónů. Trendem jsou výrazné detaily. Ležérní či sportovní tenisky, šněrovací obuv, či outdoorové boty na toulky přírodou? V kolekci Deichmann si pro svého „malého velkého“ hrdinu rozhodně vyberete.

Kromě obuvi překontrolujte před nástupem do školek a škol také velikost už zmíněných přezůvek či bačkůrek. Deichmann nabízí široký výběr klasických bačkor pro ty nejmenší, stejně jako pantoflí s anatomicky tvarovanou stélkou pro ty starší.

Představujeme ukázku dětské obuvi z aktuální kolekce Deichmann.

Zdroj: Deichmann

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama