Herci ze ZOO chytali dobrou náladu u vody

Těsně před tím, než se rozběhlo natáčení po prázdninové pauze oblíbeného seriálu ZOO, užili si herci s fanoušky letní chvilky v Aquapalace Praha v Čestlicích. Mezi focením a podepisováním někteří zavzpomínali na své zážitky, kdy je voda dostala do úzkých, a kdy jim naopak vykouzlila úsměv na tváři.

Lucie Černá jako Izy Janečková

S vodou jsem se naposledy utkala ve Francii, kde jsem surfovala. Dostala jsem se do bubnu, víru vody, a bez okolků přiznávám, že jsem měla strach. Nedá se nic dělat, jen musíte čekat, až vás to pustí ven. Nic mě ale neodradilo, člověk se oklepe a jede dál, surfování pokračovalo.

Michaela Petřeková jako Markéta Tomečková

Mám vodu ráda, ale nemám ráda horko. Pokud jsem u vody, tak jsem opravdu ve vodě po krk a nechci jít ven. Horka nezvládám a nejvíc miluju moře. Potápím se a miluju pozorovat ten podmořský svět. Když je vedro a není voda, tak mě ven nikdo nedostane, raději se schovávám doma.

Michaela Pecháčková jako Sid Novotná

Já vodu miluju, ráda jezdím k moři. Raději vodu než hory. Vzpomínám si, že jako malá jsem jezdila se školou na plavání, ale plavat mě naučili až moji rodiče někde na dovolené. Naposledy jsem si užila mořského opojení před měsícem v Turecku, kam jsem vyrazila s rodinou a užila si konečně pořádné volno. Moře, plavání a bazén střídaly snídaně, svačiny, obědy a večere. Krásně jsem se měla.

Zdroj:  TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama