KAREL ČERNOCH 80 Dva koncerty v Praze a Brně se blíží. Diváky čeká překvapení v podání dvojce Ruml-Ruppert

Projekt Karel Černoch 80, který připravila zpěvačka Tereza Černochová s producentem Josefem Buchtou jako poctu k nedožitým osmdesátinám svého otce, má před sebou dva koncerty v Praze a Brně. Tereza Černochová a hudební hosté – Michal Prokop, Ondřej Ruml, Matěj Ruppert, Bára Basiková, Leona Machálková za doprovodu B-Side Bandu bandleadera Josefa Buchty zazpívají nejznámější písně z repertoáru jedné z legend české populární hudby. Na pražském koncertě bude dalším hostem Marie Rottrová, která mimo jiné s Karlem Černochem na točila populární duet Pár slov, pár kroků, pár gest.

„Všichni, kdo se na projektu podílejí, to dělají s velkou láskou a velkým nasazením. A doslova mě dojalo, když jsem na koncertech v Hradci Králové a Ostravě, viděla, jak si publikum zpívá tátovy písničky společně s námi, jak se nám podařilo tu energii, kterou v sobě mají, přenést. Těším se na pražský koncert, kam přijde zavzpomínat také řada tátových přátel a kolegů, takže to pro nás bude ještě o něco emotivnější,“ říká Tereza Černochová.

„Karel Černoch podle mne patřil k absolutně nejlepším swingovým zpěvákům, kteří tu kdy byli. Zároveň byl otevřený všem impulsům, nebránil se tomu, aby jeho písničky dostávaly jinou interpretační polohu. Proto k jeho písním přistupujeme s respektem a věřím, že by se Karlu Černochovi v našem podání líbily,“ dodává Josef Buchta.

Diváci se mohou těšit nejen na hity Karla Černocha – například Zrcadlo, Popelky, Správnej džob, Ona se brání, ale také na speciální překvapení, které si připravili Ondřej Ruml s Matějem Ruppertem a které připomene Karla Černocha i v jeho herecké poloze.

Koncert v Kongresovém centru Praha se odehraje 1. listopadu, a na závěr uslyší program diváci v Brně, 5. listopadu v Sono Music Clubu .

Projekt Karel Černoch 80 vzniká v produkci agentury BUJOART, vstupenky jsou v prodeji na www.bsideband.cz.

Zdroj:

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama