Lucie Černá v seriálu ZOO okusí těhotenství

Tou zprávou je dost zaskočená a neví, jak s ní naložit, natož jak to říci svému milému. Lucie Černá coby Isabela je v radostném očekávání. Její Vojta v podání Gorana Maiello ale zatím o dítěti nechce ani slyšet. Jenže miminko je na cestě.

Radostnou novinku své postavy věděla Lucie Černá už od léta a postupně se na to připravovala. „Isabela z toho měla docela rozporuplné pocity, protože jí přítel Vojta dával najevo, že děti už mít nechce, a tak úplně nevěděla, co si o tom má myslet. Ve chvíli, kdy to zjistí, je z toho trošku rozpačitá, takže první reakce byla, že to šla říct své sestře, dvojčeti, a že se z toho musí vyspat,“ popisuje reakci své postavy Lucie a přidává tu svou. „Dozvěděla jsem se o tom v létě. Upřímně jsem se děsila toho, až to přijde, protože jsem nikdy těhotnou nehrála a žádné děti nemám. Nevěděla jsem, jak se s tím popasuji, ale jak jsem začala hrát s břichem, zlomilo se to. Hladím to břicho, jsem opatrná, když si sedám v cateringu, i když to břicho nemám. Je to vtipný. Teď vím, že jsem se toho bála trochu zbytečně. Teď už nosím docela velké břicho, tak to je už trošku těžší, moc se nemůžu hýbat. A bude hůř, tak na to se úplně netěším.“ usmívá se Lucie.

Pochopitelně chce každá nastávající maminka vědět, co se jí narodí, a Lucie i Isabela zatím žijí v nevědomí. „Ještě jsem se neptala, nikdo mi nic neřekl, tak nevím. Jediné, co vím, že to bude jedno dítě, naštěstí.“ Dokonce si z herečky dělají kolegové v ateliérech seriálu legraci. „Začali mě tady všichni strašit, že kdo tady hrál těhotnou, pak opravdu dotyčná herečka otěhotněla. Vím, že u mě to nehrozí, že to je v pohodě,“ přiznává Lucie a malinko ji mrzí, že její sestra – dvojče Bára – z toho vyvázla. „Myslím, že z nás dvou jsem si vytáhla já toho černého Petra já, takhle bych to řekla. Oběma se nám to moc nechtělo hrát. Každopádně ségra si to odtočila na vedlejším seriálu a rovnou mi tam odzkoušela to těhotenské břicho. Zdědila jsem ho po ní,“ směje se Lucie Černá, která už jen čeká, až jí tvůrci prozradí, jaký človíček se její Isabele a Vojtovi narodí.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama