Nezastavitelné hrdinky Heartlake City: Přátelství, odvaha a nová dobrodružství!

Nalezení příkladů hrdinství a solidarity v našem vlastním městě je pozitivní inspirací pro nás všechny. Právě teď se nacházíme v přítomnosti přesně takových hrdinek – nezastavitelné pětice kamarádek, které srdcem a odvahou vdechli městu Heartlake City nový život. Buďte u všech hrdinských činů odvážných holek z animovaného seriálu Lego Friends – Holky s posláním každý den o víkendu v 11 hodin na Minimaxu.

Andrea, Mia, Emma, Olivia a Stephanie – tyto neuvěřitelně odvážné a obětavé kamarádky – se spojily, aby společně podnikly novou hrdinskou misi, která nemá obdoby. Jejich příběh nás učí, že přátelství, odvaha a spolupráce jsou základní hodnoty, které mohou změnit svět.

Každá z těchto mladých žen přináší do tohoto kvinteta svůj jedinečný talent a osobní kouzlo. Andrea je vášnivá hudebnice, Mia se stala strážkyní přírody, Emma zdobí náš svět svým uměleckým géniem, Olivia je brilantní vědkyně a inovátorka a Stephanie je báječná sportovkyně.

S novou základnou, kterou nazvaly “Důvěra v přátelství”, a bojovým vozidlem, jsou připraveny vyrazit do akce. Jejich plánem je přinést do světa více srdce, umění a odvahy. Tato hrdinská pětice nám připomíná, jak je důležité chránit naše město a komunitu, a to vždy s nezlomným odhodláním.

Jejich mottem je “Více srdce, umění a odvahy pro svět!”. Jasně ukazují, že jsou ochotné udělat maximum pro zachování krásy a bezpečnosti města Heartlake City. Tento příběh je nejen o odvaze a dobrodružství, ale také o tom, že společným úsilím a odhodláním můžeme dosáhnout zázraků.

Hodnoty, které nás inspirují: Přátelství, odvaha a spolupráce

Dnes se můžeme na naše hrdinky dívat s hrdostí a nadějí, že dobré skutky a přátelství mohou změnit svět. Tento příběhový zážitek nám náležitě připomíná hodnoty, které jsou nedocenitelně důležité – přátelství, odvahu a spolupráci.

Doufáme, že nás tyto hrdinky inspirují a ukáží nám cestu k lepšímu světu, protože právě takové hodnoty nám mohou pomoci překonat jakoukoli překážku a vytvořit svět, kde je místo pro přátelství, odvahu a lásku. Vytvářejte lepší svět společně s Lego friends – Dívky s posláním každý víkend v 11.00 hodin na televizní stanici Minimax.

Fanoušci Lego friends nemusí čekat jen na víkendy! Animovaný seriál Lego friends – Nová kapitola bude na televizní stanici Minimax od listopadu každý všední den v 8.00.

Zdroj: AMC Networks International

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama