Oživení svátečních chutí: Nové kulinářské výzvy na stanici TV Paprika

S blížícími se vánočními svátky přichází čas na tradiční sváteční pokrmy, které dovytvářejí nezaměnitelnou atmosféru chvil strávených v rodinném kruhu. Přesto však může po několika dnech těch stejných jídel vyvstat potřeba vyměnit je za něco nového a osvěžujícího. Na TV Paprika se právě v prosinci otevírají brány do světa netradičních a neuvěřitelně chutných receptů, které vám pomohou vrátit radost z přípravy a konzumace jídla v tomto období.

Sledujte jedinečné kulinářské dobrodružství na stanici TV Paprika a objevte nové gastronomické skvosty, které vám dodají chuťové impulzy a přinesou do vašeho domova vánoční atmosféru s novým zážitkem. Stanice vám nabídne rozmanité recepty a inspirace od renomovaných kuchařů, kteří odhalují tajemství přípravy jídel z různých koutů světa. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční pochoutky nebo se rozhodnete zkusit něco úplně nového.

Jamieho nejoblíbenější hospodárné vaření (speciál)

Světoznámý kuchař Jamie Oliver nás zve do svého kulinářského světa plného chutných a hospodárných triků. V jeho pořadu nejde jen o recepty, Jamie nám prozrazuje užitečné kuchyňské tipy, jak přinést na stůl fantastická jídla s minimálními náklady. S důrazem na metodu „batch cooking“, využívání mrazničky a mikrovlnky a maximálním využitím trouby nám ukazuje, jak šetřit peníze a čas při vaření. Jamieho pořad není jen o receptech, ale i o zlepšovacích návrzích přizpůsobených různým životním podmínkám. Jeho schopnost připravit božské kari v mikrovlnné troubě téměř z ničeho je inspirující a ukazuje, že kvalitní strava nemusí nutně znamenat složité recepty s drahými ingrediencemi. Jamie se neomezuje jen na kulinářské schopnosti, snaží se poskytnout divákům nápady, jak uvařit chutné jídlo vhodné pro celou rodinu s efektivním využitím surovin. Sledujte Jamieho v hodinovém speciále na stanici TV Paprika 3. prosince od 22:00.

Gino: Mámina kuchyně

V pořadu „Gino: Mámina kuchyně“ nás italský šéfkuchař Gino D´Acampo provede světem italské kuchyně a zároveň nás zavede do srdce své rodiny. Při cestě napříč Itálií navštíví místa, kde se jeho kuchařské umění formovalo – Torre del Greco v Neapoli, Florencii a Bolognu. Ochutná zde místní pochoutky připravované matkami místních rodin a zapěje ódy na ženy, které tvořily gastronomii jeho rodného kraje. Gino nám přináší nejen lahůdky italské kuchyně, ale také sdílí příběhy a recepty, které odrážejí dědictví a lásku k tradici jeho rodiny. Tato kulinářská cesta je zároveň emocionálním zážitkem, který spojuje generace a rodinou pohodu. Připojte se k Ginovi každý všední den v 19:30 od 25. prosince na TV Paprika.

Gordon, Gino a Fred na cestách

Gordon, Gino a Fred, známé trio šéfkuchařů se vydalo na dobrodružnou kulinářskou výpravu do doposud neprobádaného Španělska. Jejich cesta začala ve slunečné Andalusii, kde si užili atmosféru pouličního prodeje mořských plodů a ochutnali tradiční tapas v Mále. Následně pokračovali do starobylé Rondy, kde Gino připravil rychlou paellu, a poté do Jerezu, kde nejen ochutnali vynikající likérové sherry, ale také zkoumali svůj přirozený talent pro flamenko. Cesta pokračovala do Galície, s inspirativními dámami hledali mušle a následně objevovali tajemství vinařského řemesla v Ribeira Sacra. Kulinářská pouť končí v Santiagu de Compostela. Vychutnejte si premiéru 30. prosince na stanici TV Paprika od 21:00.

Zdroj: TV Paprika

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama