PUMA A PLEASURE: společná kolekce přináší estetiku berlínské party scény a kosmopolitního vibu Los Angeles

PUMA a PLEASURES se spojili a vytvořili kolekci, v níž se mísí prvky sportovního s funkčním oblečením. Streetwearová značka PLEASURES oživuje kolekci hravou neuctivostí a eklektickými hudební odkazy na německou party scénu. To vše je okořeněno příchutí popkultury a kosmopolitního nádechu Los Angeles.

Kolekce navazuje na DIY inspirovaný projekt PUMA a PLEASURES “Overdyed Velophasis”, který byl představen v polovině roku 2023.

Značky navazují na toto kreativní partnerství a vytvářejí kapsulovou kolekci, která zahrnuje originální vzory, střihy, trička s grafikami, doplňky a dvě verze progresivní siluety boty Velophasis s příchutí Y2K. Vybrané kousky jsou opatřeny extravagantní grafikou Sportartikelhersteller, což v němčině znamená “výrobce sportovního zboží”, a odkazuje na dědictví značky PUMA jako výrobce treter a kopaček. Součástí kolekce, která je hravou oslavou Německa a Los Angeles, je také tričko se speciální grafikou Biergarten.

Model boty Velophasis je vyveden ve dvou kontrastních barevných schématech. První přináší estetiku bílých tónů s jemně zažloutlou podrážkou. Doprovodná verze potom odvážně kombinuje tóny oranžové, žluté a černé barvu.

Dominantou kolekce je fialová vzorovaná bunda Puffer Jacket s celoplošným geometrickým vzorem a bundou Zip-Off Jacket s raglánovými rukávy na zip, které lze nastavit. Téma Sportartikelhersteller pokračuje také jako potisk na basic mikinách a tričkách. K doplňkům patří maskáčová kšiltovka, bucket hat a taška messenger bag.

Na oslavu spolupráce přivezou PUMA a PLEASURES do německého hlavního města akci Velophasis Sound System. Speciální rave bude prezentován jako moderní karneval ve stylu slavného Oktoberfestu.

Kolekce PUMA x PLEASURES bude k dostání od 21. října 2023 na footshop.cz, shooos.cz, PUMA.coma PLEASURESNOW.com.

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj: PUMA

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama