Seriál Einsten 2 odstartuje Nelly Řehořová jako stalkerka

Případy nesnesitelného génia se vrací na obrazovku televize Prima a Vojtěch Kotek bude jako Filip Koenig řešit vraždy. Einsten 2 bude opět rozplétat úmrtá a hledat vrahy. Jako první se bude vyšetřovat vražda mladé youteberky, a protože policie tápe, Filip jde na scénu.

Mladou youtuberku zabije výbuch bomby během živého vysílání na sociální síti. Policie opět požádá o konzultaci geniálního profesora fyziky a přímého potomka Alberta Einsteina Filipa Koeniga. V komunitě youtuberů, kteří mezi sebou zápasí o milionovou zakázku na propagaci energetických nápojů, je několik vážně podezřelých.

Když se jeden z youtuberů v přímém přenosu přizná k vraždě a následně spáchá sebevraždu, případ se zdá být vyřešen. Jenže Filip zjistí, že vše je úplně jinak. A přesně tohle byla šance pro mladou herečku Nelly Řehořovou, která se ukáže jako nekompromisní stalkerka.

„Byla to pro mě hodně netradiční role. Většinou hraju takové hodné holky nebo vtipné role a tady to byla moje první psychopatka. Stalkerka youteberky, která zemře,“ popisuje herečka svůj úkol a hned prozrazuje, že ona vrahem není. „Ale zjistím, kdo je vrah, a snažím se ho zabít, protože jsem tu holku tak milovala, že jsem jí byl úplně posedlá a chtěla pomstu.“

To přivedlo Nelly k hodně zajímavému natáčení, protože stála na kraji střechy a měla zahrát, že spáchá sebevraždu. „Měla jsem skočit ze střechy, ale mezitím Vojta Kotek natáhne síť, do které spadnu.“ Úkol nesnadný, takže na řadu přišla dublérka a figurína.

„Dublérka byla připoutaná a nakláněla se za mě na hraně střechy. Pak už ten pád za nás zvládla figurína. Klidně bych si kaskadérskou roli střihla, ale bezpečí je v tomto případě na prvním místě. Měla jsem padat do volejbalové sítě a ta byla dost úzká, takže to bych úplně neriskovala,“ vysvětluje Nelly, která má sama zkušenost s tím, když ji někdo obtěžuje.

„Myslím si, že každý, kdo se pohybuje v showbyznysu, s tím má zkušenost. Nejlepší rada, kterou mám, je nereagovat. Když mě někdo pošle dotaz ohledně termínu nebo něco, tak odpovím, ale na jakékoliv zprávy, které už jsou za hranou, nereaguju a mám ty lidi většinou zablokované,“ razatně uzavírá Řehořová.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama