Soňa mezi Prokopem, Magdou a Eddiem. Jak se zamotají vztahy v Ulici?

V seriálu Ulice, jehož premiérové díly vysílá každý všední podvečer TV Nova, se to začíná docela zašmodrchávat, zejména co se vztahů týče. Již na samém počátku devatenácté sezony, když se do příběhu vrátila Magdina první velká láska Eddie, bylo zřejmé, že díky tomu nastanou hodně zajímavé situace. Před dvěma týdny navíc do dějů ve škole i v Magdině životě vstoupila příjemná a energická Soňa, která opravdu neztrácí čas. Jak nyní zasáhne do Magdiných vztahů s Prokopem a Eddiem?

Jen co se ve škole poprvé ukázala Soňa Čechová (Lucie Vondráčková), začalo to tam nabírat docela rychlý spád. S Magdou (Veronika Čermák Macková) si okamžitě sedly, zdálo se, jako by se znaly léta, i když se viděly poprvé. Magda Soňu hned přijala jako svou novou zástupkyni, přestože Prokop (Ondřej Studénka), kterého Soňa na postu zástupce ředitele vystřídala, ji před ní dost důrazně varoval, neboť o ní neslyšel od ředitelů ostatních škol nic hezkého. Soňa si ho ale poměrně rychle získala na svou stranu, protože mají na spoustu věcí podobný názor. Navíc jim jde v první řadě o školu, k tomu také oba rádi přijímají nové výzvy.

Ti dva vytvořili celkem rychle nový tandem, který Magdu docela zaskočil. Nečekala, že si Soňa a Prokop budou tak rozumět, že spolu okamžitě začnou rozjíždět nové projekty nebo že je přistihne ráno v bistru při společné snídani. Odtud už je jen krůček k podezření, že se za jejími zády děje něco nekalého, že Prokop proti ní Soňu očkuje.

A nejen to. Bystrá Soňa hbitě proniká i do spletitých vztahů ve škole, zejména co se Magdy a Prokopa týče. Samozřejmě jí neušlo ani to, jak blízko k sobě nyní mají Eddie (Jiří Panzner) a Magda. Zatím se neptá, ovšem o to bedlivěji si všímá. Pravda je, že Magda a Eddie spolu tráví čím dál více volného času. Je to pro ně naprosto přirozené, jako by navázali tam, kde před lety skončili, když se Eddie odstěhoval do Barcelony, aby se s Magdou navzájem netrápili a ona se mohla naplno věnovat své vážně nemocné mámě (Yvetta Blanarovičová). Není divu, že Eddie se stal ihned trnem v oku Prokopovi, který chtěl Magdu získat nazpět po dalším z jejich rozchodů, který vypadal před prázdninami jako definitivní.

Říká se, že stará láska nerezaví. Teď je otázkou, kdo je tou starou lásku pro Magdu. Prokop, kterému neustále vyčítá, že jejich soukromí zatahuje do pracovních vztahů, a přitom je zřejmé, že to ani ona sama zatím nemá vyřešené? Anebo Eddie, s nímž jde všechno tak hladce, až se tomu nechce věřit? Mezi těmi dvěma to dokonce co nevidět pořádně zajiskří, což neunikne právě Soně… Jak se zamotají vztahy na gymnáziu již v nejbližších dnech? Co spolu mají Prokop a Soňa? A co Magda a Eddie? Odpovědi na tyto otázky přinesou už tento týden nové díly Ulice.  

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama