Tohle by Mára z Ulice určitě slyšet nechtěl. Jak ho bere Monika?

Fanoušci nekonečného seriálu Ulice, který běží na TV Nova, řeší už několik týdnů jeden zajímavý vztahový trojúhelník mezi Márou a jeho dvěma osudovými ženami – Karlou a Monikou. Nyní čeká nejen je docela velké překvapení v podobě rozuzlení Moničina vztahu s Márou. Co pro ni Mára znamená? To naznačí tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice.

Manželství Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský) ze seriálu Ulice na TV Nova to má již očividně spočítané. Za pár dní se koná jejich rozvodové stání, přestože Karla dlouho doufala, že se k sobě vrátí. Máru pořád miluje, nechápe, kam dala rozum, když si začala aférku se scenáristou Jakubem (Jan Mansfeld). Když vše prasklo, její vztah s Márou se řítil kosmickou rychlostí do propasti. Mára jí už prostě nedokázal důvěřovat, byť se o to opravdu snažil.

Ve chvíli, kdy se Mára srovnal s tím, že se mu rozpadla rodina, a rozhodl se jít dál, narazil na svoji bývalou velkou lásku Moniku (Anna Fixová). Ačkoli se pár let neviděli, celkem přirozeně navázali na to hezké, co mezi nimi bylo, jako by se nikdy nerozešli. Má to ale malý háček. V době, kdy byli od sebe, se oba dost posunuli, každý jiným směrem. To mimo jiné znamená, že i vztahy berou jinak než před lety.

Zatímco Mára touží po stabilitě a myslí si, že s Monikou spolu opět chodí, Monika jejich vztah zatím neřešila. Stačilo jí, že jim je spolu dobře. Teď se ale ukáže, že si bude muset s Márou o nich dvou promluvit. Od mámy Jitky (Ilona Svobodová) se totiž Monika dozví novinku o sobě a Márovi, která jí doslova vyrazí dech. Chabou útěchou pro ni může být, že zdrojem těchto zaručených informací je Márova máma Věrka (Milena Steinmasslová), která si spoustu věcí vykládá po svém. Že by i tentokrát byla úplně mimo? Anebo si Mára nalhává něco, co ve skutečnosti není? Moničina reakce v této ukázce ze čtvrtečního dílu Ulice leccos napoví. Co by Mára určitě nechtěl slyšet? A co ani v nejmenším nečekala Monika?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama