ZMEKOVÁ SE VRACÍ Z KONCERTŮ PO SVĚTĚ A ZVE NA VÁNOČNÍ KONCERTY V ČECHÁCH

Uznávaná zpěvačka a skladatelka a držitelka dvou nominací na Ceny AndělBára Zmeková, má za sebou rušný podzim. Vedle koncertů v České republice se za klávesami objevila s projektem King’N’Doom po boku významného senegalského zpěváka Cheikha Lô v turecké Ankaře či v Ženevě. Jako autorka hudby k divadelnímu představení This is not a lovesong zavítala do Bukurešti a listopad završila turné v Kanadě a návštěvou hudební konference Mundial Montréal

Během svých čtyř koncertních zastávek v Torontu a Montréalu Zmeková vystoupila na festivalu Blok Musica, v klubu Tranzac jako speciální host hudebníka Dava Clarka, ve známém torontském klubu Drom Taberna a v Montréalu v rámci Sofar Montréal – mezinárodní série takzvaných “secret shows”. Ke dvěma koncertům přizvala renomovanou torontskou violistku a zpěvačku Rachael Cardiello z kapely Zinnia.   

Nyní Zmeková zve na speciální vánoční koncerty, které proběhnou v pražském Jazz Docku 17.12. a v Ostravě 20.12. v rámci série „Ostravské vánoce“. Po nich se již fanoušci mohou těšit na nové album, jehož vydání se plánuje na jaře 2024 u domácího labelu Tranzistor. 

Předprodej Jazz Dock: https://www.jazzdock.cz/cs/koncert/bara-zmekova-s-kapelou-1

Zdroj: Tranzistor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama