Ztracená rodina Marii najde čtvrtou sestru. Čtyřiadvacetiletý Tomáš uvidí otce po 12 letech

Ztracená rodina je pro mnohé poslední šancí, jak najít své blízké. Tentokrát Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura s týmem genealogů pomohou Tomášovi najít otce, kterého léta neviděl a rád by s ním obnovil vztah. Ve druhém příběhu se pokusí najít prodavačce Marii sestru, kterou nikdy v životě neviděla a touží ji poznat. Dva příběhy se šťastným koncem nabídne Ztracená rodina ve čtvrtek, 12. října, ve 21:35.

„Od mámy vím, že mě táta nechtěl. Dokonce jí údajně přinesl peníze na potrat,“ říká čtyřiadvacetiletý Tomáš. V jeho životě se otec pohyboval opravdu sporadicky. Poslední dobou se neviděl vůbec a Tomáš by to s pomocí Ztracené rodiny rád změnil. Poprvé tátu viděl, když mu bylo dvanáct, když se dostal do diagnostického ústavu. Po tom, co Tomáš opustil dětský domov, otec s ním přerušil kontakt. Když přemýšlí o tom, co mu o něm máma řekla, tak se domnívá, že to nebude celá pravda jejich příběhu. Tomáš se díky finančním problémům své mámy cítí uvězněný a hledá oporu. Proto hledá tátu a v tom mu Tereza a Mirek pomohli. 

„Nečekal jsem, že to bude takhle velký a že se dočkám setkání s tátou, měl jsem z toho velký obavy, každopádně domu pojedu s kladnými pocity. Přijde mi úžasný, co televize Nova pro lidi dělá,“ řekl Tomáš bezprostředně po setkání se svým otcem.

Druhý příběh je hledáním třiapadesátileté prodavačky Marie, která touží poznat svou sestru, o jejíž existenci sice věděla, ale nikdy se nepotkali. „Když jsem přišla na to, že mám nevlastní sestru. Bylo mi 10 nebo 12 let. Nezaznamenala jsem všechny podrobnosti. Zapamatovala jsem si jen, že to je Jitka,“ vzpomíná Marie. Je vyloženě rodinný typ. Vychovala dva syny a dceru. Těší se z osmi vnoučat a je šťastná s druhým manželem. Na to, že má třetí, starší sestru přišla úplně náhodou, když prolézala rodinné dokumenty doma. Objevila informaci, že tatínek platí alimenty na dceru. Marie začala po sestře pátrat intenzivně po smrti svých rodičů a nyní ji pomůže i Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama