Thermes Marins de Saint Malo: Tělový balzám, který vyživuje pokožku – do poslední buňky

V létě si rádi užíváme radovánek u vody i na slunci. Proto ale potřebujeme pomocníka pro pokožku, který zabrání vysoušení epidermis a vzniku drobných vrásek. Značka Thermes Marins de Saint Malo přichází s novinkou z řady Hydra Gold, jež se díky svému výkonu stane vaším malým pokladem.

Vysušená, šupinatá, přeschlá pokožka v oblasti nohou, paží či dekoltu rozhodně není skvělou vizitkou pro svého nositele. Navíc je všeobecně známo, že bez dostatečné výživy pokožka rychleji stárne, je náchylná vůči útokům vnějších vlivů, bariéra pokožky je oslabena.

To vše je ale minulostí v případě, že používáte či do svého arzenálu zařadíte novinku kosmetické značky Thermes Marins de Saint Malo: Hydra-Gold Body Balm Golden Algae and Shea Butter.

Tato řada dosud obsahovala jen tři pleťové přípravky – vzhledem k jejich výkonu byl experty postupně vyvinut také tělový balzám. Hluboce vyživující, poskytující pokožce celého těla tolik potřebnou ochranu a hydrataci. Posiluje dlouhodobou obranyschopnost pokožky, brání jejímu poškození. Bambucké máslo je složkou, která je primárně doporučována jako dokonalá výživa pro suchou pokožku. Bojuje dlouhodobě s vysoušením pokožky, uzamyká vodu uvnitř epidermis a vytváří bariéru proti poškození.

Pokud letošním létem chcete projít bez poškození pokožky, zkuste naše produkty:

HYDRA GOLD BODY BALM, GOLDEN ALGAE AND SHEA BUTTER 1100 Kč (150 ml)

Koktejl aktivních látek v jediném flakonu probouzí vaše smysly, zvlhčuje a vyživuje pokožku. Skládá se z výtažku z mořských řas, skutečného hydratačního pokladu, jemného mandlového oleje a bambuckého másla.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama