Porod a rozvod v Ulici u Marečkových! Proč události naberou hodně překvapivý spád?

Narození dítěte či rozvod jsou pokaždé zásadní milníky v životech hrdinů seriálu Ulice, který vysílá TV Nova. Nyní se obě události spojí do jednoho řetězce emotivních i humorných příhod, jež se budou týkat Karly a Kryštofa Marečkových i jejich blízkých, zejména Tonyho a Dominiky, která začne nečekaně rodit v předtermínu. Za jakých okolností? A jak právě poprask kolem Dominičina porodu ovlivní rozvod Karly a Máry?

V seriálu Ulice jsou už nějakou dobu na spadnutí dvě, diváky dlouho očekávané, věci, k nimž má dojít u Marečkových – porod u Dominiky a Tonyho a rozvod u Karly a Máry. Zatímco Dominice a Tonymu všichni fandí a považují je za jeden z nejstabilnějších párů v Ulici, u Karly a Máry se fanoušci rozdělili na dva tábory. Jedni by byli rádi, kdyby se znovu dali dohromady, druzí si přejí, aby každý z nich našel štěstí s někým jiným. Tento druhý tábor proto přivítal návrat Moniky, Márovy takřka osudové lásky. Otázkou je, zda tou skutečně osudovou není právě Karla, s níž by se měl tento týden rozvádět.

Termín rozvodového stání u soudu se nezadržitelně blíží, stejně jako termín Dominičina porodu. Přestože by k těmto událostem nemělo dojít v ten samý den, druhý potomek Dominiky a Tonyho se najednou rozhodne jinak. Na svět se bude chtít podívat o něco dříve, než nastávající rodiče i lékaři počítají. Naštěstí pro Dominiku a poté i rozhozeného a vynervovaného Tonyho budou Karla a Mára ve správnou chvíli na správném místě, a tak vše začne nabírat přímo překotný spád. Mára se ujme rodící Dominiky, Karla zase Tonyho, jenž se zachová jako každý druhý nastávající tatínek – prostě začne panikařit. Karla a Mára budou mít rázem úplně jiné starosti než sledovat čas, aby byli s náležitým předstihem u soudu…

„Protože se mé první seriálové těhotenství sešlo s mým skutečným těhotenstvím, natáčení pro mě bylo o trochu snazší, pocity byly reálné, protože jsem nemusela ten stav hrát. A tím, že se to takhle hezky sešlo, moje dcera Edda hraje i mojí seriálovou dcerku. O druhé těhotenství Dominiky, co se bříška týká, se už musely postarat kostymérky, já dodala jen špetku toho hereckého kořeníčka,“ dodává s úsměvem představitelka Dominiky, herečka Bára Vyskočilová.

Jak to nakonec dopadne v porodnici i soudní síni? Co udělá se vztahy nejen v rodině Marečkových narození dalšího potomka, a hlavně okolnosti, za jakých přijde na svět? Už nyní prozradíme, že Karla a Mára spolu stráví po dlouhé době noc…

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama