Hynek Čermák v Ulici? Velké překvapení pro Veroniku Čermák Mackovou!

Magda Procházková patří mezi nejoblíbenější postavy seriálu Ulice na TV Nova. Její představitelka oslavila tento týden kulatiny hned na několikrát. Jednu oslavu i s velkým překvapením pro ni přichystal právě štáb Ulice, jenž se na sympatickou herečku domluvil s jejím manželem Hynkem Čermákem.

Kulatiny jsou pokaždé důvodem k oslavě i k nejrůznějším překvapením pro oslavence. Nejinak tomu bylo také v případě Veroniky Čermák Mackové, již všichni diváci a fanoušci seriálu Ulice na TV Nova znají jako Magdu Procházkovou. Krásná herečka je v ateliérech už jako doma. Aby taky ne, když zde natáčí již přes pět let. A protože si ze sebe uliční rodina občas ráda vystřelí a zároveň nenechá bez povšimnutí narozeniny svých členů, zvláště když se jedná o kulatiny, štáb se pečlivě přichystal i na Veroniku.

Manžel jako největší překvapení dne

Veronika Čermák Macková oslavila narozeniny již ve čtvrtek, kdy pro ni manžel Hynek Čermák tajně přichystal obrovskou oslavu s jejich kamarády a blízkými mimo Prahu. Hned následujícího dne Veronika točila od rána v Ulici a netušila, že se oslavě a gratulacím nevyhne ani v ateliérech. Přitom se zpočátku zdálo, že ji čeká běžný natáčecí den. Jenže štáb Ulice se domluvil s jejím mužem, že ji překvapí přímo na place, během ostré klapky.

Šok i radost

Těsně před obědovou pauzou se totiž natáčení dalšího dílu Ulice poněkud zvrtlo. Místo ředitelky Landové (Kateřina Holánová) totiž do studovny vstoupil Veroničin manžel Hynek Čermák se slovy: „Lásko neblbni už, jdeme domů, máš narozeniny.“ Veronika v první chvíli nevěřila vlastním očím, ale jakmile se objevili další gratulanti s dortem a kyticí, okamžitě se odbourala a pak už jen přijímala gratulace. A co Veroniku v první chvíli napadlo, když se její muž objevil přímo na natáčení? „V první chvíli jsem se lekla a říkala jsem si, co tomu asi řekne pan režisér,“ komentuje manželovo překvapení Veronika Čermák MackováVůbec jsem to nečekala, nenapadlo mě, že by se něco takového mohlo stát. Mám ráda překvapení a moc mě potěšilo, že mi Ulice takhle hromadně s mým mužem popřála, moc si toho vážím.“

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama