Nový trenér v Jedné rodině přijde s nabídkou, která se neodmítá!

Zatímco Karel (Tomáš Jeřábek) zřejmě konečně objevil nové životní poslání a plánuje založit neoficiální dětskou skupinu, v Bobově (Pavel Zedníček) bytě nezůstal po jeho odjezdu do zahraničí kámen na kameni. Norika (Berenika Kohoutová) se rozhodla provést dost velké změny v bytě, aniž by se s kýmkoliv poradila. Vaška (Sebastian Pöthe) chce přesunout do Bobova pokoje a Mikešovi vybudovat nádherný dětský pokojíček jen pro něj samotného. Jenže Filip (Filip Blažek) už mockrát řekl, že se na byt sahat nebude. Podaří se Norice změnit jeho názor?

Vodárna se připravuje na velkou událost, po mnoha letech se znovu pojede regata, tedy závody lodí. Jak uspěje ve své kategorii Vašek? A podaří se Vilémovi (Vašek Matějovský) před zraky své největší fanynky Olgy (Patricie Pagáčová) vyhrát? Závodu bude navíc přihlížet někdo opravdu důležitý. Vilémův bývalý trenér Kolibřík (Martin Zounar) navíc přijde s nabídkou, která se bude jen těžko odmítat… „Trenér Kolibřík je taková zábavná a netradiční postava, je fajn se ukázat zase v jiné poloze než jako doktor Švarc. Nechal jsem se inspirovat mým trenérem plavání z dětství, takže budu chodit kolem vody a hulákat. Je tu spousta kolegů, které mám rád, zejména moje druhá manželka Filip Blažek. (směje se) Také je tu spousta mladých talentovaných herců, to vidím rád,“ okomentoval Martin Zounar roli v Jedné rodině.

A na kliniku přijde mladý katolický pár, kterému se nedaří otěhotnět. Jenže vypadá to, že problém je především v tom, že nevědí, jak na sex. Jak probíhá sexuální edukace na klinice umělého oplodnění a kdo se ujme role poradce?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama