SLADKÝ ŽIVOT Nová komedie od tvůrců hitu Ženy v běhu se blíží do kin

14. března, tedy již za dva týdny, bude mít v kinech premiéru komedie SLADKÝ ŽIVOT, která vznikla pod vedením režiséra Tomáše Hoffmana. Nyní k filmu zveřejňuje novou upoutávku, fotografie z filmu a také nové informace, díky nimž se představují hlavní hrdinové této komedie.

„Se Sladkým životem na Vás v kině čeká intenzivní pozitivně laděná emoce. Společně s hlavním hrdinou začnete nový život, poznáte nejlepší přátele a nejdete tu jedinou pravou lásku. Všechny ty sympatické postavy navíc hrají skvělí a krásní herci. Ve Sladkém životě zkrátka prožijete na vlastní kůži to, co nás všechny v reálném světě potkává jen zřídka, až nikdy,“ zve diváky do kina režisér filmu Tomáš Hoffman, který stojí na příklad za takovými úspěšnými hity, jako jsou Ženy v běhuÚčastníci zájezduŽeny v pokušení a Bezva ženská na krku.

Hlavním hrdinou filmu je hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka), borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti.  Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly.  Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce, a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet…

Vedle Vladimíra PolívkyPetry Hřebíčkové a Jana Ciny se diváci mohou těšit na celou řadu dalších populárních herců. Nechybí mezi nimi Zlata AdamovskáVojtěch KotekHynek ČermákTereza KostkováBohumil KleplEva LeinweberováMiroslav TáborskýJenovéfa Boková a Alžběta Dolečková.

Komedie SLADKÝ ŽIVOT byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek a bude mít premiéru 14. března 2024. Do kin ji uvede distribuční společnost CinemArt. Hlavním partnerem je Voyo.

Zdroj: CinemArt 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama