Stovky Čechů v extázi

Velké překvapení připravil pro stovky Čechů milujících lyžování Mirai se svou kapelou v Alpe Cermis. Byl sice na dovolené, ale i přesto připravil pro návštěvníky nezapomenutelný koncert.

kapela Mirai v Alpe Cermis
 Mirai a skok do publika

Moderování celé show se ujal Vlasta Korec, který postupně vyhecoval všechny hosty a navodil skvělou atmosféru. Ke koncertu prozradil několik informaci Mirai: “ Tento koncert jsme zahráli z lásky k hudbě. Nebyl jsem tu pracovně, ale chtěl jsem tu být, protože tento rok byl šílenej a moc jsem si přál konečně jet na dovču a zalyžovat si. Když mě požádali z Nev Damy, zda bych tu nezahrál, přišlo mně to jako dobrý nápad”, vyprávěl Mirai.

Mirai s kytarou
 Mirai koncert

To, že zahrál pravě na horách je dáno tím, že hory miluje. Již od malinka ho tatínek bral do Alp nebo Dolomit, a proto sem rád jezdí. V poslední době neměl moc času, ale když se vyskytlo v kalendáři pár volných dnů, byl nadšený. A jak se mu zde líbí? „Zdejší střediska ve Val di Fiemme nejsou tak velká, ale o to jsou malebnější s přívětivější a další výhoda  je skvělé jídlo, fantastické typické Italské slunečné počasí i proto Itálii miluji”, dodal opáleny Mirai.

Mirai na sněhu
Vlasta korec na koncertě děkuje slunci

Celá atmosféra koncertu byla fascinující. Kapela hrála nejen svoje pecky, ale i hity našich i zahraničních kapel. Co se při koncertu dělo je nepopsatelné. Mirai dirigoval stovky diváků a ti tančili, zpívali i Miraie na rukou nosili a dá se říci, že všichni s chutí skákali, tančili, jak Mirai pískal.

Mirai opálený od sluníčka

Ke cti všech účastníku se také musí zmínit, že pro Nadační fond P3tule se vybralo přes 3000 eur. Celý program i charitativní sbírku připravil viceprezident a prezident pro ČR Československého lva Robik Nosek, který vždy pomáhá potřebným.

Robik Nosek hlavní organizátor

Kdo letos tento koncert nenavštívil určitě bude litovat, což podtrhují slova jedné z účastnic: „Kdybych tento koncert viděla jen v televizi a nebyla přímo na místě, tak to bych byla asi hodně naštvaná“ a ještě dodala: „Slyšela jsem, že pro příští sezónu se opět chystá více koncertů s nejpopulárnějšími hudebními skupinami, spojených s lyžováním a to si určitě nenechám ujít“.

Mirai a jedna pecka za druhou
Mirai nástup na stage 

Foto: archiv Nev Dama

Zdroj:  Mirai 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama