Strašnické divadlo trhá rekordy! V březnu uvede dvě premiéry v jeden den, pohádku a komedii 

Skvělí herci, komedie, u nichž se nebudete nudit, kvalitní muzika a ještě k tomu dvě premiéry v jeden den. V druhé polovině března dokáže Strašnické divadlo, že myslí na diváky všech věkových kategorií. A na jevišti se také poprvé objeví populární pořad Šansonárium, tedy šansony Miloně Čepelky a Patrika Ulricha.

Nabitý program druhé poloviny března odstartuje právě Šansonárium a to vsobotu 16. března v 16 hodin v kavárně Strašnického divadla. Stojí za ním dvě zajímavé osobnosti – herec Divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka, který je autorem textů a muzikant a režisér Patrik Ulrich, autor hudby. Pořad úspěšně jezdí po celé republice a nyní doputuje i do Strašnic a to ve speciálním vydání! Šansony o životě a smrti, o lásce a nenávisti, o pravdě a lži, o radosti i smutku tentokrát zazpívají dámy Marie Svobodová a Sabina Vosecká, na klavír je doprovodí sám autor hudby.

Stara laska nerezavi

Druhá polovina března bude patřit premiérám, obě se odehrají v jeden den, a to v pátek 22. 3. První z nich už ráno v 10 hodin. Jde totiž o pohádku určenou dětem Dědeček a Zloholka, ve které uvidíte herce Lucii Vojtovou a Zdeňka Žáka. Pohádka podchází z pera jeho dcery Zuzany Žákové a vypráví o tom, jak si jednoho dne si kouzelný dědeček omylem vyčaruje z kmene stromu Zloholku, o kterou se pak musí starat, naučit ji slušnému chování, a také znalosti lesa. Podaří se kouzelnému dědečkovi Zloholku napravit? Naučnou pohádku, kterou doprovází krásné písně, uvidíte v pátek hned dvakrát – v 10.00 a v 13.30 hodin. Délka představení je 90 minut.

Večer, v 19.00 hodin, čeká premiéra dospělé diváky. Půjde o obnovenou premiéru komedie Stará láska nerezaví, ve které se nově představí herec Ladislav Ondřej, známý jako syn primáře Mázla ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Těšit se můžete také na Martina Davídka, který hrál 15 let v Divadle na Vinohradech a možná ho znáte jako televizního herce ze seriálu Policie Modrava, Františka Skopala – syna hereckého barda Sváti Skopala či dámy Lucii Vojtovou a Zusku Velichovou. A o čem hra je? Advokát a zubařka, manželé, netrpělivě čekají na ukončení rozvodového řízení, aby mohli začít každý žít svůj život konečně bez toho druhého. Bohužel pořád obývají společný byt. On v něm začíná bydlet s mladou cover-girl a ona s mladým hercem. Společné soužití se tak stává zdrojem nejedné neřešitelné situace a nic na tom nezmění ani snahy mazaného sluhy. Čeká vás zábava u úspěšné francouzské komedie, která se v Paříži dočkala 1 800 repríz. 

Veškeré informace a kompletní program najdete na www.strasnicke-divadlo.cz.

Zdroj: Strašnické divadlo

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama