Americké volební superúterý – CNN Prima NEWS ve spolupráci s americkou CNN nabídne speciální vysílání po celou noc

Už v noci z 5. na 6. března může být jasno, zda budeme na podzim sledovat odvetu v souboji o prezidentský úřad mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem. Během klíčového volebního superúterý vybírají Američané v rámci primárek svého favorita, který se stane oficiálním kandidátem na prezidenta Spojených států. Potvrdí Donald Trump svou dominanci v klíčových státech? Nebo Nikki Haleyová vykřeše poslední naději na zisk republikánské nominace? Volební nocí ze studia, které CNN Prima NEWS připravovala po vzoru volebního centra americké CNN, diváky provedou moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň, Petr Převrátil a Barbora Zlatohlávková. Speciální vysílání odstartuje v úterý ve 23:55.

Dynamické volební studio, projekce výsledků v jednotlivých státech, detailní analýzy, komentáře odborníků i živé vstupy ze Spojených států. Tak bude vypadat volební noc z úterý na středu. Diváci CNN Prima NEWS mají jedinečnou možnost živě sledovat klíčová klání v rámci amerických primárek, stát po státu, minutu po minutě a po celou noc.

„Americké prezidentské volby se těší velkému zájmu našich diváků, proto jsme se rozhodli jim nabídnout kompletní zpravodajský servis už během primárek. Celonoční speciální vysílání k volebnímu superúterý připravujeme se stejnou péčí jako domácí volební zpravodajství. Maximálně k tomu využíváme propojení s americkou CNN, a to jak v rámci vizuálního pojetí studia a infografiky, tak i co se týče zapojení sítě reportérů ve Spojených státech. Pro diváky bude superúterý ochutnávkou toho, jakým způsobem budeme pojímat na podzim americké prezidentské volby, které bezpochyby představují největší volební show na světě. Chceme, aby diváci už teď jasně věděli, že nejkomplexnější zpravodajský servis, který nemá na českém trhu obdoby, najdou právě u nás na CNN Prima NEWS,“ říká šéfredaktor zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS Tomáš Vojáček.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama