Avatar a Disney Princess v nové edici Kinder Surprise

Nová dobrodružství a inspirativní příběhy plné fantazie – přesně to přináší nová edice hraček ukrytých v Kinder Surprise. V čokoládovém vajíčku nyní čekají na malé filmové fanoušky postavy a zvířata z planety Pandora, na kterou se můžeme znovu vydat v novém filmu Avatar: The Way of Water. V edici Disney Princess se pak skrývají odvážné hrdinky, které inspirují všechny malé princezny ke splnění svých snů.

Na planetě Pandora i nadále spokojeně žije Jack Sully a Neytiri, které diváci znají z prvního dílu filmu Avatar, obklopeni divuplnou přírodou a fantaskními zvířaty. Jejich příběh pokračuje nejen v druhém snímku, ale i ve vajíčkách Kinder Surprise, ve kterých můžete najít 8 různých hraček z filmového příběhu. Neobyčejní tvorové i samotný Jack a Neytiri tak rozehrají svá dobrodružství i v režii vašich ratolestí a jejich her plných fantazie.

Princezny ze světa pohádek Disney potěší všechny děti, které hledají odvážné hrdinky krásné uvnitř i navenek. Každá z osmi figurek ukrytá v Kinder Surprise má svůj styl a inspirativní osobnost, ať už je to třeba mořská víla Ariel, odvážná Vaiana z Tichomoří nebo něžná Popelka.

Nenechte si ujít aktuální edice Kinder Surprise a potěšte své nejmenší báječnými hračkami ze série Disney Princess a Avatar: The Way of Water.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Zdroj: Ferrero

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama