Beata Hlavenková a Oto Klempíř, originální spojení dvou umělců v novém, provokativním singlu

Po několikaleté umělecké pauze se opět spojili dva významní protagonisté české hudební scény, skladatelka Beata Hlavenková a zpěvák Oto Klempíř. Tato hudební dvojice, známá svým neotřelým přístupem a originálními projekty, přichází s novým singlem Kde ty prachy jsou, který svým ironickým nádechem a aktuálním tématem perfektně rezonuje s dnešní finančně napjatou dobou.

Beata Hlavenkova&OtoKlempir

Skladba Kde ty prachy jsou je ironickým odrazem současného společenského klimatu, kde otázka ekonomické stability a finanční jistoty rezonuje v myslích lidí více než kdy jindy. Beata Hlavenková, známá svou schopností skloubit melodickou krásu s hlubokým přesahem, a Oto Klempíř, jehož charakteristický vokální projev dodává písním zvláštní kouzlo, opět dokazují, že jejich spolupráce je zárukou kvalitní a posluchačsky atraktivní tvorby.

Oto_Beata 

Tento „bankovní“ kousek je více než jen písní. Je to komentář současnosti, zrcadlo společnosti a umělecký výkřik proti povrchnosti a materialismu, který s humorem reflektuje výzvy dnešní doby. Píseň Kde ty prachy jsou je ode dneška dostupná na všech hlavních digitálních platformách a autorské duo plánuje k ní v blízké budoucnosti vypustit i videoklip, který slibuje být stejně provokativní a originální jako samotná skladba.

Klempir_Hlavenkova – Kde ty prachy jsou

Singl Kde ty prachy jsou na digitálních službáchhttps://wmcz.lnk.to/BHOTKDTPS

 Foto: Michal Hančovský a archiv umělců

Zdroj:  Beata Hlavenková a Oto Klempíř

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama