Beata Rajská inspirovala diváky 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou!

Historie Velké pardubické se píše již od roku 1874 a právem jsou tyto prestižní dostihy považovány za vrchol dostihové sezóny. Oficiální název Velká pardubická se Slavia pojišťovnou vznikl díky titulárnímu partnerství právě se zmíněnou pojišťovnou. Letos se uskuteční 8. října a dostih na 6900 metrů se poběží o celkovou dotaci 5 milionů korun.

Protože, jak známo, nejde jen o sportovní událost, ale o akci veskrze kulturní a společenskou, otázkou mnoha hostů je oblečení. Co na sebe, aby byli diváci patřičně noblesní? Jsou nutné klobouky a fascinátory, jaké šaty, boty… Slavia pojišťovna se tedy spojila s proslulou módní návrhářkou Beatou Rajskou, jejíž úkolem bylo prostřednictvím módní přehlídky inspirovat módou k tak nevšední události, jakou Velká pardubická bezesporu je.

“Podpora českých tradic a značek je pro Slavia pojišťovnu naprosto klíčová, a tak jsme moc rádi za spolupráci s Beátou Rajskou”, zmínil obchodní ředitel Mgr. Karel Bezděka, MBA na společenském setkání v pražském Grand hotelu Praha, ve kterém kulturní akce probíhala.  Módní návrhářka Beata Rajská takovouto spolupráci uvítala: “Když mě oslovila Slavia pojišťovna připravit mini přehlídku s tématem dostihového dress codu Velké pardubické, byla jsem za to ráda, protože Pardubická má svoji tradici a historii, a bude fajn, když i dress code bude odpovídat tomu, co pro Českou republiku tato významná událost znamená.”

Z uvedených důvodů hledali pořadatelé také odpovídající prostředí. Místo, které zosobňuje lesk a slávu proslulých dostihů, prostor, který je výjimečný a má za sebou významnou historii. Zvolili tedy Café Mozart na Staroměstském náměstí, kavárnu, ze které je přímý výhled na Orloj. Modely Beaty Rajské se vyjímaly jak pod Orlojem, tak i v prostorách kavárny a přihlížející, mezi nimiž byli například Iva Kubelková s manželem Georgem Jiraskem a dcerou Karolínou, Kristina Kloubková s manželem Václavem Kunešem, Bára Kodetová Šporclová s manželem Pavlem Šporclem, Kateřina Bláhová, Iva Frulingová, Štěpánka Duchková s manželem Janem Hruškou nebo Vojtěch Vodochodský, byli doslova nadšeni. Zatímco dámy už si v duchu vybíraly, který model na dostihy obléknou, pánům učarovaly klobouky a fascinátory z díly Jolany Kotábové. Výjimečnou atmosféru módní přehlídky a společenského setkání podtrhla také degustace Bohemia Sekt a naprosto skvělý raut Café Mozart jako i samotné prostředí kavárny.

Zdroj: Helena Váňová Production

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama