Benátky Masters: Povánoční čas zpestří badmintonový turnaj. Za Česko bude bojovat Král

Období mezi vánočními svátky a koncem roku se už tradičně pořádá tradiční badmintonové exhibiční klání. Sedmý ročník turnaje Benátky Masters láká na start aktuálního domácího mistra ve dvouhře Jiřího Krále. Spolu s hlavními zápasy proběhnou i duely v rámci Benátky Masters Junior. Turnaj, který bude rovněž streamován, proběhne v pátek 29. prosince.

Páteční den v benátecké NIBE Aréně nabídne kvalitní badminton v novém formátu. Trojici účastníků hlavního turnaje tvoří aktuální mistr ČR ve dvouhře a 278. hráč světového rankingu Jiří Král, polský reprezentant a 237. hráč žebříčku Mateusz Danielak, a také 522. hráč rankingu Vyacheslav Yakovlev z Ukrajiny, který v tuzemské extralize nastupuje právě v benáteckém dresu.

Tato trojice spolu odehraje utkání v systému každý s každým, přičemž mezi jednotlivými zápasy uvidíme také mládežnickou špičku. Doprovodný turnaj Benátky Masters Junior představí singlové souboje v kategoriích U13 – U17 spolu s badmintonovou štafetou.

Badmintonové odpoledne v Benátkách začíná od pátečních 13:00, pořadatelé si pro sportovní nadšence rovněž připravili bohatou tombolu. Fanoušci, kteří nemohou vážit cestu do Středních Čech, nemusí zoufat, celý program bude totiž streamován na YouTube kanále Czech Badminton. Přehled vítězů spolu s dalšími informacemi najdete na turnajovém webu. Záštitu nad letošním ročníkem Benátky Masters Junior převzala hejtmanka Středočeského kraje paní Petra Pecková

Foto: Jakub Mazúr / Czech Badminton

Zdroj: Czech Badminton

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama