Bez slivovice a špičkování ani ránu! Dvě hvězdy Ulice po dlouhé době opět spolu

Vlastimil Pešek a Vilma Nyklová jsou v seriálu Ulice, který běží na TV Nova, od samého začátku. Patří mezi divácky nejoblíbenější postavy, ale už dlouho jsme je spolu neviděli v jedné scéně. Nyní se znovu setkávají a nic nezůstanou dlužni své pověsti. Podívejte se na herecký koncert jejich představitelů v ukázce z pátečního dílu Ulice.

Kdo by neznal Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský) a Vilmu Nyklovou (Jaroslava Obermaierová) z Ulice? I ti, kteří seriál nesledují, za těch osmnáct let, co je na obrazovkách, vědí, že bez nich by prostě Ulice nebyla Ulicí. Stačí si jen vzpomenout, jak ovdovělá Vilma Nyklová Vlastimila Peška uháněla, když mu dala košem jeho Miriam (Hana Maciuchová). Jak šel čas, osudy Vilmy a Vlastimila se rozdělily, byť zůstávali sousedy. To bohužel mimo jiné znamenalo, že z Ulice zmizely i jejich společné scény, které byly pokaždé zdrojem jemného humoru a pohlazením po duši. Nyní se ti dva znovu po dlouhé době setkávají, ale čas v tomto případě opravdu nehraje roli. Zase jsou to prostě Pešek a Nyklová, jak je máme všichni rádi.

Vlastimil Pešek se totiž rozhodne, že Vilmu Nyklovou podpoří, aby nepropadala na duchu a pořádně se obula do své rekonvalescence. Sám nejlíp ví, co to dělá s psychikou člověka, když se nemůže pořádně hýbat a nedostane se kvůli tomu mezi lidi. Proto i ví, jak na Vilmu, aby ji vyhecoval k rehabilitaci a překonávání dalších limitů. Jednoduše za ní zajde, aby si popovídali jako za starých časů. Jeho vyhlášená slivovice samozřejmě nemůže chybět stejně jako šibalský pohled a úsměv, když začne vychvalovat to své „rodopédo“… Co na to Nyklová? Jak jí jeho svérázné léčitelství padne? To naznačí ukázka z pátečního dílu Ulice.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama