Blíží se květen, lásky čas. Smíchovský bar Back Doors zve na burlesku, stand-up či shibari workshop

Přichází máj a s ním lásky čas. Smíchovský bar Back Doors proto navazuje na úspěšné únorové akce, které se nesly ve znamení erotiky. I v květnu si zdejší tým připravil několik lechtivých setkání. Hned první večer vystoupí oblíbená burleskní tanečnice Zorya Blue. Následovat bude workshop japonské techniky svazování shibari a intimitě a dominanci se bude věnovat akce Dotek Erota. Ve druhé polovině měsíce proběhne v baru natáčení podcastu Bez ostychu a tematicky zaměřený stand-up. Akce se konají v rámci Self Love Month pořádaného Zoryou Blue.

„Jsme skutečně rádi, že můžeme navázat na náš Spicy únor, ve kterém jsme se věnovali erotickým tématům. Ovšem nikoliv ve formě lascivní zábavy – naše akce jsme zaměřili na vzdělávání v této oblasti. Díky pozitivní odezvě jsme se rozhodli pokračovat a kdy jindy se věnovat různým podobám lásky než právě v máji,“ popisuje spolumajitel baru Back Doors Jakub Ondříšek.

Tanec, workshop i smích

Populární burleskní tanečnice Zorya Blue se do Back Doors Baru vrátí se svojí Blue Burlesque Show, a to hned 1. května, na svátek všech zamilovaných. Během vystoupení se představí nejen ona sama, ale také tanečnice Sissi Kiss a Lady Sarcastic. Následující program lehce přitvrdí. V pátek 10. května dorazí do Back Doors expert na shibari Krutý Sever a připraví workshop pro ty, kdo chtějí do japonské techniky vázání proniknout.

V polovině měsíce, 15. května, se uskuteční akce Dotek Erota Live, ve kterém se návštěvníci dozví více o dominantních masážích a o tom, jak prohlubovat svoji intimitu. O týden později, 22. května, proběhne natáčení nového dílu podcastu Bez ostychu s moderátorkou Magdalenou Urbánkovou, který se zaměřuje na sex i problémy, se kterými se ženy trápí a často se na ně stydí zeptat. Sérii lechtivých setkání ukončí stand-up Láska, smích a sex appeal, během kterého se pět pražských komiků podělí s diváky o veselé příběhy ze svého milostného života.

Květnové akce v Back Doors:

● 1. května – Blue Burlesque Show – VSTUPENKY

● 10. května – Krutý Sever: shibari workshop

● 15. května – Dotek Erota Live – VSTUPENKY

● 22. května – podcast Bez ostychu: O sexu, ženském těle a cyklu – VSTUPENKY

● 23. května – stand-up Láska, smích a sex appeal – VSTUPENKY

Zdroj: Back Doors 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama