BLUE STYLE PRIMA FEST představuje kompletní program a přináší dvě akční nabídky

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST, který přináší zábavu pro celou rodinu a miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu, odtajňuje detailní program na dvou hlavních pódiích. Festival opět roztančí největší zábavní park Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro celé rodiny nabízí v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro všechny věkové kategorie. Hvězdami nabitý hudební line-up přináší českou muzikantskou špičku, vystoupí – Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus, Jelen, Dalibor Janda nebo Eva Burešová. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Zlobidla s.r.o., Míšu Růžičkovou nebo čarodějnou pohádku a spoustu dalšího. Navíc máte skvělou příležitost potkat se s oblíbenými herci a moderátory z televizní obrazovky a populárními influencery. Tradičně nechybí široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem. Takto širokou festivalovou nabídku jinde nenajdete!

Festival si připravil dvě akční nabídky na levnější vstupné. Do konce května (31. 5. včetně) můžete využít levnější jednotlivou vstupenku za 799 Kč. Další speciální akce na vás čeká přesně na Den dětí 1. 6., kdy nabízíme akční rodinnou vstupenku (2 dospělí + 2 děti) za bezkonkurenčních 1798 Kč. Dětskou vstupenku (100–140 cm) držíme celou dobu na symbolických 250 Kč a osoby do 100 cm výšky mají vstup zdarma. Navíc všechny vstupenky platí na oba dny bohatě nabitého programu.

Program BLUE STYLE PRIMA FEST 2023:

Titulárním partnerem akce je čtvrtým rokem za sebou cestovní kancelář Blue Style, která přináší svým klientům skvělé zážitky a přesně se hodí k vyznění rodinného a zážitkového festivalu, který nabízí tradičně velké množství zábavy. V dětské zóně najdete spoustu aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si něco nového. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Navíc zde můžete potkat influencera The Fotr (i s krásnou manželkou a dvěma dětmi), který bude s návštěvníky v této skvělé relaxační zóně debatovat o různých formách cestování, např. jak se nezbláznit na dovolené s dětmi. V Blue Style relax zóně se můžete také potkat s hercem Lukášem Borikem, známého ze seriálů ZOO, Slunečná nebo Modrý kód. Lukáš je představitelem Amora, který vám přináší tu nejlepší dovolenou, která je pro vás připravena s láskou. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců z oblíbených seriálů ZOO, Dobré zprávy a další. Velkou výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které zábavní park Šikland nabízí – v podobě širokého množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní.

Další aktuální informace najdete na www.bluestyleprimafest.cz.

Různé varianty vstupného na ticketstream.cz.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama