České krásky otevřely zimní sezónu na Ještědu a prozradily, jak stráví letošní Vánoce

Slavnostní zahájení lyžařské sezóny ve Skiareálu Ještěd si letos nenechaly ujít ani české celebrity. Po dlouhé době vyrazily na lyže české modelky Tereza Budková a Klára Rychtaříková. Na ORLEN Ještěd SkiOpening vyrazila i zpěvačka Míša Nosková nebo zpěvák Sebastian.

„Mám k lyžování výborný vztah, protože mě k němu mamka vedla už od malička. Bývala totiž instruktorkou lyžování. Než jsem se naučila pořádně lyžovat, jezdila jsem každý rok na lyžařskou školu. Miluji to. Ale je pravda, že poslední roky jsem moc lyžovat nestíhala, takže jsem se na Ještěd moc těšila. Bylo to super, takže to určitě nebylo naposled,“ uvedla krásná brunetka Tereza Budková, která v Liberci dokonce jako malá asi rok bydlela. „Skiareál Ještěd má super polohu. Je perfektně dostupný z Prahy, a ještě je tu fakt výborná sjezdovky. Po práci sem můžete zajet na večerní lyžování a za hodinu jste zase zpátky,“ dodala Tereza, která na ORLEN Ještěd SkiOpening přijela se svou kamarádkou a modelkou Klárou Rychtaříkovou. V luxusních lyžařských outfitech předvedly obě dokonalé postavy. Tereza ale přiznala, že ani s přicházejícími vánočními svátky se o svou figuru nebojí. „Na Vánoce si dopřávám, nehrotím to. Mám ráda cukroví, vánočku i bramborový salát. Ale během svátků chodím hodně na procházky. Máma má velkého psa, tak to jinak nejde. A podle mě to stačí. Neztloustnu. Jen pak po novém roce musím trochu nahnat svaly,“ prozradila modelka s tím, že Vánoce bude trávit s rodinou a přáteli. „Máme velkou rodinu, takže než všechny obejdeme, je po svátcích.“

Tradičně bude slavit Vánoce i česká zpěvačka a finalistka soutěže Česko hledá SuperStar Míša Nosková. Ta vyrazila do Skiareálu Ještěd s tatínkem a téměř dvouletou dcerou Jasněnkou. „Na hory jsem jezdila od malička, lyžuji snad od čtyř let a Ještěd máme moc rádi. Už nějakou dobu jezdím na snowboardu a moc mě to baví. Během zimy bych jsem s holkami chtěla vyrazit víckrát. Navíc k Ještědu máme kladný vztah, moje Eliška se tady v místní školičce učila i lyžovat,“ řekla Míša s tím, že na Vánoce nesmí na Štědrý večer chybět bramborový salát ani smažený kapr. 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama