Chystá Kateřina Bláhová zásnuby? Vybírala zásnubní prsten.

Která žena by nemilovala šperky; zvláště pak diamantové. Není tedy divu, že se v pražském showroomu D.I.C. u příležitosti představení nejnovější kolekce nádherných diamantových šperků objevilo spoustu dívek a žen. Každá využila možnosti kolekce šperků si nejen prohlédnout, ale také – a možná spíš především, vyzkoušet. Mezi přítomnými dámami se objevily také zpěvačky Michaela Nosková s Leonou Černou a zpěvačkou Elly, herečka Kateřina Bláhová, herec Marek Václavík, zpěvák Jakub Moulis nebo vítěz soutěže Muž roku 2020 Lukáš Veitl.

V luxusním prostoru showroomu v srdci hlavního města, kde se to doslova blýská vznešenými diamanty, přivítal prezident společnosti Dr. Luboš Říha členy projektu Metalife family (kteří se zaměřují na investice, třeba i do diamantů) a vzácné klienty společnosti Diamonds International Corporation, která plní sny o diamantových špercích, luxusu a kráse lidem po celém světě již od roku 2006. Poté jim představil nejnovější šperky podzimní kolekce.

Zatímco zpěvačka Elly se zásnubním prstenem pyšní již od srpna, ostatní zpěvačky, a také herečka Kateřinu Bláhovou, zásnuby teprve čekají. “Kdy a s kým, to teď opravdu netuším”, nechala se slyšet půvabná herečka. “Rozhodně jasnou mám ale představu o zásnubním prstenu. Jako zrzka miluji zelenou a jeden se zeleným drahokamem mě v nabídce DIC doslova uchvátil”, dodala s provokativním úsměvem.

A jaké jsou aktuální trendy?

Aktuálním šperkovým trendem je “vrstvení šperků”. Jsou to klenoty, které již sami o sobě působí jako více šperků nebo si v tomto duchu ženy sestavují šperkové sety tak, že nosí například více prstenů pospolu, kombinují řetízky a náhrdelníky, a to vždy tak, aby se šperkovým setem nesla jedna společná esence. Tu může představovat barva zlata, diamantový brus, určitý typ barevného drahokamu nebo linie šperků, která je tak všem společná. Právě takové šperky hrály v tento večer hlavní roli, daný trend je totiž nejen krásný, ale velmi příjemný především pro pány. Ženám totiž sestavují podobné šperkové sety a u každé významné příležitosti v roce (jako například Vánoce, narozeniny nebo výročí) mají o dárek postaráno. Nejrozsáhlejší šperkové portfolio

D.I.C. dává na výběr každému. Na výběr jsou velké palety šperkových designů i typů šperků.

D.I.C. tak již řadu let ukazuje, že diamantové šperky nemusí být vždy jen otázkou investic v řádu desítek nebo stovek tisíc, protože v jejich nabídce najdete šperk s diamantem již od 2 200 Kč. Nechybí samozřejmě ani velkolepé klenoty, které se stávají součástí rodinné tradice vlastnictví diamantu, jehož prostřednictvím se uchovává hodnota majetku a tyto klenoty se předávají po generace. Přece jen šperkařská dílna byla tou, která vytvářela korunky pro vítězky soutěží krásy Miss Universe, Miss USA a Miss US Teen v letech 2014-2016. S tvorbou vznešených klenotů tak mají více než bohaté zkušenosti. Jistota kvality a hodnoty Společnost D.I.C. je akcionářem Beurs Diamanthandel v Antwerpách, jedné z nejstarších diamantových burz na světě, od roku 2014 je též členem členem DDE Dubai Diamond Exchange. Součástí šperků tak není jen krása, ale také jistota kvality a mezinárodně platná certifikace diamantů, což je v dnešní době velmi důležité.

Společnost tvoří nejen nádherné diamantové šperky, luxusní hodinky nebo diamantová pera, ale také pomáhá individuálním investorům po celém světě stabilně zhodnocovat své prostředky, právě díky investicím do diamantů, které jsou historicky ověřenou nejspolehlivější cestou.

Vánoce se blíží

Nejkrásnější svátky roku se pomalu blíží a letos mohou být i ty vaše doslova diamantové. Z nádherných designů šperků si vybere úplně každý, nejsou to desítky, ale stovky designů a cenových hladin šperků, z nichž si každý může najít ten, který bude hovořit jazykem jeho srdce. Jako hosté diamantového večírku může zavítat přímo do showroomu každý, kdo má o šperky zájem. A je jedno, jestlo bude v Praze 1 (Washingtonova 5), nebo v Bratislavě (Krasovského 13).

Pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou do showroomu osobně, je k dispozici e-shop: https:// eshop.dicholding.com

Tam lze objednávat z pohodlí domova a společnost šperky doručí se všemi garancemi.

Zdroj: Helena Váňová Production

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama