Darujte mamince chvilku relaxace se zmrzlinami a víny z prodejen Albert

Chtěli byste letos své mamince darovat ke Dni matek nejen květinu, ale i něco, co ji opravdu mile překvapí? Nechte ji užít si příjemnou jarní chvilku relaxace s výtečnou smetanovou zmrzlinou a skleničkou skvělého vína z obchodů Albert. Její chuťové buňky potěší česká Zmrzlina z Opočna, ze které jí můžete připravit i nádherný zmrzlinový pohár, a na zdraví si můžete přiťuknout lehkým vínem z řady Sommelier Collection. Uvidíte, že tyto originální dárky jí vykouzlí spokojený úsměv na tváři.

Česká chuť – Smetanová zmrzlina z Opočna

Vsaďte na kvalitní potěšení a druhou květnovou neděli mamince zpříjemněte Zmrzlinou z Opočna, která je symbolem pohody a dobré nálady a zároveň novinkou v sortimentu prodejen Albert. Sáhnout můžete jak po jemné vanilkové, tak i po čokoládové, která nadchne všechny milovnice kakaových chutí. Ovocné tóny v sobě nese prémiová příchuť jahod a malin, které se úžasně snoubí s chutí bohaté smetany. Zmrzlina z Alberta z řady Česká chuť dělá svým složením čest svému názvu – české suroviny totiž tvoří vanilkovou Zmrzlinu z Opočna z 95 procent, čokoládovou z 90 procent a jahodovo-malinovou variantu z celých tří čtvrtin.

Vína z řady Sommelier Collection

Nechte ženy spatřit svět v růžovějších barvách a jako poděkování jim ke Dni matek dejte i lahev polosladkého růžového vína z Moravy Sommelier Collection Svatovavřinecké rosé. Jeho osvěžující ovocná chuť je nabitá jarní energii a víno se perfektně hodí i do lehkých vinných střiků. A jelikož hitem posledních let je růžové šumivé víno, můžete ho ke Dni matek jednoduše pořídit i v prodejnách Albert. Suché Sommelier Collection Prosecco Rosé DOC voní po přezrálých jahodách a granátovém jablku a jeho chuť má v sobě lehkost a radost z okamžiku – ať už si ho maminka dá jen tak, nebo třeba při veselém setkání s kamarádkami. A co když oslavenkyně nepatří mezi fanynky růžové? Vsaďte na klasiku a dopřejte jí sklenku s vůní šeříků a chutí máslové hrušky v podobě bílého šumivého vína Sommelier Collection Prosecco.

Zdroj: Albert

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama