DEICHMANN – Zpátky do 70. let

Podzimní kolekce obuvi a doplňků Deichmann je plná jak sezónních stálic, tak i poutavých extravagantních novinek. Doplňte svůj botník designově zajímavým kouskem, na který si netroufne každý. Jedním z nejvýraznějších trendů sezóny je obuv inspirovaná módou 70. let. Podlehnete jí také?

Nabídka retro modelů je v kolekci Deichmann opravdu široká. Společným jmenovatelem jsou výrazné platformy, vysoké blokové podpatky, hranaté tvary a celkový masívní dojem. Mokasíny, lodičky, nízké kozačky nebo Chelsea obuv? Ze stylově rozmanitých kousků si vybere každá milovnice poutavé obuvi.

Různorodé je i barevné a materiálové provedení těchto modelů. V kolekci najdete jak matné kousky v imitaci kůže a semiše, tak nepřehlédnutelnou třpytivou obuv v metalickém vzhledu. Výjimkou není ani opravdu vysoký lesk.

V barevném spektru se střídá umírněnost s extravagancí. Na jedné stojí straně černá klasika, na druhé lesklé odstíny stříbrného kovu, neutrální béžové tóny zase kontrastují s temně fialovou, lahvově zelenou i výraznými sytými barvami.

Je pouze na vás, na jaký model vsadíte. Jedno je ale jisté – pohledům kolemjdoucích se rozhodně nevyhnete!

Představujeme ukázku obuvi a doplňků ve stylu 70. let od značky Deichmann.

Zdroj: Deichmann

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama