Denisa Nesvačilová uvedla kosmetiku pro “citlivky”

Téměř třetina evropské populace dnes trpí alergií a toto číslo roste. Když máte kožní alergii, nemůžete mít na sobě běžný make-up nebo kosmetiku. Své o tom ví herečka Denisa Nesvačilová, která trpí atopickým ekzémem. Denisa na brunchi na Letenském zámečku představila certifikovanou kosmetiku pro alergiky Sandstone.

“Kosmetiku si musím opravdu vybírat a dokonce ji střídat. Moje pokožka si nesmí zvyknout. Na našem trhu není moc z čeho vybírat, protože dekorativní kosmetiky pro nás, co máme nějaké potíže s pletí, opravdu moc není. Jsem nadšená, že jsem dekorativku Sandstone pro nás “citlivky” mohla představit. Navíc jsem produkty mohla jako první v Čechách vyzkoušet a jsem nadšená. Neobsahují žádné škodlivé látky, karcinogeny nebo parfemaci. Já to opravdu ocením! “ řekla herečka Denisa Nesvačilová.

Zájem o kosmetiku pro alergiky je enormní a nemusí se týkat jen alergiků ale i těch, kteří mají pleť zkrátka citlivější. Na představení Sandstone zavítala Denisa Pfauserová, Vlastina Svátková, Terezie Kovalová s make upartistkou Koki. Nechyběla také herečka Malvína Pachlová, dále zpevačka Vesny Patricie Kaňok, Bára Mottlová, Patricie Janečková nebo influencerka Pavlína Jágrová. 

Kosmetiku představil zakladatel Jensen Hansen s dcerou Spohií, která se ujala ukázky líčení na modelce Janě Doleželové. “Jako otec tří náctiletých dcer jsem osobně zažil rozvíjející se alergie. Měl jsem obavy o zdraví své rodiny. Naším cílem bylo vyvinout kosmetiku pro každodenní využití, kompletní řadu kosmetických přípravků šetrných k pleti – bez parfémů, škodlivých alergenů a s konzervačními látkami šetrnými k pokožce. Přirozeně jsme také chtěli zajistit, aby neobsahovaly látky narušující hormonální rovnováhu nebo nebyly potenciálně karcinogenní. Zásadními principy pro nás jsou šetrnost k pleti, špičková kvalita, stylový design, férové ceny pro spotřebitele a šetrnost k životnímu prostředí. Každou složku produktu pečlivě vybíráme dle její kvality a šetrnosti k pokožce, bez přidání esenciálních olejů, živočišných složek nebo parfému, “ říká zakladatel značky Jesper K. Hansen.

Jana Doleželová je lékarnice a v oboru se vyzná. “Nejlépe vše poznáte na očích, ty bývají nejcitlivější, takže doporučují začít s testování řasenky. Já teď měla zánět očí, který jsem léčila antibiotiky a Sandstone dekorativka je to první, co jsem dovolila na svou pleť nanést. Nemám žádnou reakci, takže za mě super,” vyjíádřila se Jana Doleželová.

Zdroj: Sandstone

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama