Divadelní komedie Pokračování příště

V březnu 2024 bude mít premiéru nové divadelní představení s názvem Pokračování příště. Vzniká v produkci společnosti Fénix Film, producentek Dany Volákové a Michaely Bastien Flenerové, které jsou podepsány pod úspěšnými filmovými komediemi Po čem muži touží, Po čem muži touží 2 a Franta mimozemšťan.

Autorem scénáře komedie ze zákulisí TV seriálů, která je psána po tři herečky, je Jakub Volák, režírovat hru bude režisérka a herečka Viktorie Čermáková.

V hlavních rolích se představí Kristýna Leichtová, Markéta Plánková, Kateřina Hrachovcová.

Kristýna Leichtová
Markéta Plánková
Viktorie Čermáková
Kateřína Kaira Hrachovcová

Hana je seriálová herečka, kterou každý zná díky hraní v Porodnici. Už patnáct let ztvárňuje diváky milovanou seriálovou doktorku. Hana ale cítí, že se producentům už zajedla, a v seriálu ji nechtějí. Její obavy a úzkosti je nucena s ní sdílet sestra Marie. Starostlivá matka od rodiny, která rozjíždí svůj e-shop. Hanu čeká důležité setkání s nekompromisní producentkou Růženou. A není pro schůzku lepšího místa než domácnost Marie, po strop zaplněná krabicemi. Dočká se seriálová doktorka dalších dílů, nebo ji a její představitelku dynamická producentka radikálně odstřihne? Hana je ale pro záchranu své postavy schopná udělat cokoliv…

Zájezdové představení bude v průběhu příštího roku uváděné v rámci celé ČR.

Foto: Vojtěch Resler

Zdroj: Fénix Film

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama