Evžen z Ulice to už neustojí. Bitka s Luďkem a bouračka

V denním seriálu Ulice, jenž běží na TV Nova, to je v poslední době hodně nabité a vyhrocené i u Evžena, kterému se před pár týdny vrátila do života exmanželka Hana. Teď situace u Evžena právě kvůli Haně natolik vyostří, že budou lítat pěsti, a dokonce dojde i k bouračce… Co se stane a jaké budou následky?

Tvůrci seriálu Ulice si vymýšlejí nejrůznější zápletky, kterými překvapují diváky a díky nimž patří Ulice k nejoblíbenějším současným seriálům. Tento týden dostane zabrat například sympaťák Evžen (Martin Finger) a jeho blízcí. Už jen to, že se Evženovi před necelými dvěma měsíci nečekaně vrátila do života exmanželka Hana (Adéla Gondíková), stačilo, aby se mu začal otřásat v základech současný vztah s Blankou (Linda Rybová). Zhrzený Evžen se totiž zatvrzele odmítá s Hanou bavit, což řeší i Blanka. Hana se totiž ocitla v úzkých, od Evžena potřebuje jednu laskavost. Jenže Evžen jí nehodlá v ničem vycházet vstříc. Nedokáže jí odpustit, že ho podvodem připravila o veškerý majetek, je mu jedno, co se s ní nyní děje, do jakých problémů se dostala. Ale co když je všechno trochu jinak, než jak to Evžen líčí, tedy jak si to pamatuje? V době, kdy mu manželství s Hanou krachlo, již hodně pil. Je tedy možné, že jeho vzpomínky jsou kvůli tomu méně či více zkreslené…

Blanka svého partnera v poslední době nepoznává. Zdá se, že Hana svým návratem do Evženova života otevřela jeho třináctou komnatu. I když on o sobě tvrdí, že to má s exmanželkou uzavřené, nyní to vypadá, že opak je pravdou. Blanka se tak chtě nechtě ocitá mezi Hanou, jíž jí je líto, a Evženem, jenž kolem sebe kope čím dál víc. „Proč Haně prostě nevyjdeš vstříc, ať to všechno skončí? Proč ji musíš pořád trestat?“ neudrží se už Blanka a dá Evženovi najevo, co si o jeho postoji myslí. Ten si to vezme osobně, protože má pocit, že Hana vráží mezi něj a Blanku čím dál větší klín, že Blanku proti němu očkuje nejrůznějšími výmysly. Co je ale pravda, a co výmysl? Jaká tajemství vyplují na povrch? Co všechno se Blanka dozví z Evženovy a Haniny minulosti? Zajde to tak daleko, že Evžen začne bojovat s touhou znovu se napít a vše utopit v alkoholu, že mu několikrát natolik ujedou nervy, že z toho budou obrovské konflikty, potyčka s Luďkem (Vasil Fridrich), která nezůstane bez následků, a dokonce i Hanina bouračka… Co to udělá s jeho vztahem s Blankou? A co se stane Haně? Z čeho běhá mráz po zádech?

Děje v příběhu Blanky a Evžena jsou tento týden hodně nabité a plné emocí, všichni zúčastnění předvádějí přímo herecké koncerty. Vidíme je v polohách, v jakých na ně nejsme v Ulici zvyklí, zejména co se týče Martina Fingera, Vasila Fridricha a Lindy Rybové.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama