Filipa Blažka a Pavla Zedníčka v Jedné rodině dostane nemoc ještě horší než chlapská rýmička!

Záhy poté, co se Norika (Berenika Kohoutová) vydala na pracovní cestu elektromobilem po Evropě, dostane malý Mikeš neštovice. To by ještě nebylo samo o sobě nic až tak strašného, jenže neštovicemi se nakazí i Bob (Pavel Zedníček) s Filipem (Filip Blažek), což domácí katastrofu završí. Dva dospělí marodi se nedokáží postarat o jednoho malého, a tak musí nastoupit Petra (Tereza Kostková) a vzít Mikeše k sobě.

Dvě děti už odchovala, často se musí postarat rovnou o čtyři děti zároveň, takže jedno malé miminko navíc ji nerozhází. Na rozdíl od Karla (Tomáš Jeřábek). Ten se totiž ukáže být tak trochu hypochondrem a dělá psí kusy, aby ho Mikeš nemohl nakazit…Zmocní se ho strach o holí život a s tím je těžké bojovat, takže Petře nakonec zůstane na hrbu kromě dětí i celá domácnost. Co všechno Karel udělá, aby minimalizoval riziko nákazy? Jak si Petra s nastalo situací poradí? A kdo nakonec ukončí Karlův zoufalý boj o život?

Filip se snaží před Norikou celou situaci ututlat. Je mu totiž naprosto jasné, co by následovalo, kdyby se dozvěděla pravdu. Přesto Norika začíná tušit, že doma není vše zcela v pořádku. Jak dlouho ještě bude pokračovat její spanilá jízda Evropou?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama