Gabriela Peacock radí jak na dlouhověkost

Na eventu k představení doplňků stravy Gabriely Peacock a přednášce o dlouhověkosti nechyběly osobnosti, které jejich zdraví a krása, nedělá lhostejným.

Známá výživová expertka českého původu Gabriela Peacock se rozpovídala na téma “dlouhověkost” a odtajnila její trik. “Víme, že se populace bude dožívat stále vyššího věku. Věda jde stále dopředu. Nám jde ale především o tom, abychom žili kvalitněji, abychom si stáří užívali, dobře vypadali a hlavně se cítili skvěle,” říká Gabriela.

Tajemstvím dlouhověkosti je podle Gabriela Peacock hormetický stres (hormeze=posílit z řečtiny). “Hormetický stres je ten zdravý stres, který v těle způsobuje samoobnovovací procesy. Je to klíč k dlouhověkosti. Takový stres si vyvoláte teplotními rozdíly – studená, teplá jako například otužování, saunování. Vyvoláte ho dále silovým cvičením. Svalová hmota je strašně důležitá, aby správně fungoval metabolismus. A v neposlední řade můj oblíbený přerušovaný půst. Ten v těle způsobuje autofagii, takovou vnitřní samočistku od nefunkčních buněk,” vysvětluje kouzlo hormetického stresu Gabriela Peacock.

“Světovým trendem jsou samozřejmě doplňky stravy podporující dlouhověkost. Ty dělím do tří skupin. Protizánětlivé. Zánět je totiž pro dlouhověkost tím největším strašákem. Já mám ve své řade GP Nutrition účinný Resveratrol. Dále je to kombinace podporující imunitu, medicínské houby jsou velkým hitem. Já je mám v doplňku stravy Longevity a třetí skupina je nová, Je to NAD+ komplex. Je to taková energie pro naše buňky, jako bychom si koupili nové baterky, abychom stárli pomaleji.


Přednášku si nenechala ujít  herečka Jitka Schneiderová, o které je  známo, že jí podobná problematika velmi zajímá. Stejně tak producentka Olga Menzlová, která také velmi ráda cvičí. Mužskou populaci zastoupil Filip Jankovič, který se s Olgou shodl, že Gabriela Peacock je sobě tou nejlepší reklamou, protože zkrátka vypadá skvěle. O malé pozdvižení se postaral zpěvák James Blunt. Ten ve stejný den měl v Praze koncert a protože se s Gabrielou přátelí a oba dva se ubytovali v pražském hotelu Andaz, přišel na event  se svou manželku Sofií pozdravit.


Zdravá strava velmi zajímá také zpěvačku Elizabeth Kopeckou, influencerku Be Ha Nguenovou nebo herečky Natálii Stejskalovou a Denisu Pfauserovou.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama