Had v pokoji, starost o sto myší i stres zaháněný alkoholem. Nový Výměna manželek na Nově

Dominika se přestěhuje z obce Žampach Jílové u Prahy do moravskoslezských Beskyd do rodiny se svérázným tatínkem a temperamentními dětmi. Na druhou stranu zamíří Lenka do rodiny s úplně jiným životním stylem. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě, již ve středu 24. ledna ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Lukáš

První rodina žije v krásném prostředí moravskoslezských Beskyd, ve vesnici Lubno, která je součástí Frýdlantu nad Ostravicí. Má pronajatý starší dům. Lence je 40 let a pracuje v živočišné výrobě. Její partner Lukáš (31) pracuje jako stájník a ošetřovatel skotu. Spolu mají dvě děti chodící do mateřské školy. Lukymu je 6 let a Natálce 4. Rodinu do pořadu přihlásila Lenka. „Měli jsme krizi. Manžel pil, byl v léčebně. Teď abstinuje a uvidíme co bude. Když pil, tak byl na mě zlý a říkal mi, že nejsem schopná a nic neumím. Narušil mi psychiku, a proto to chci zkusit v jiné rodině, zda to dokážu zvládnout,“ říká v představení rodiny Lenka. Lukáš by chtěl poznat jinou paní, jak se bude chovat k dětem, protože názory na výchovu s manželkou nesdílí. Také by chtěl získat respektu u své manželky.

Martin

Druzí účastnící Výměny manželek mají pronajatý velký byt vesnici Žampach – Jílové u Prahy. Sedmadvacetiletá Dominika je na rodičovské dovolené. Její partner Martin (28 let) pracuje jako koordinátor expedice pro online obchod s potravinami. Spolu vychovávají roční dceru Holly a částečně i syna z Martinova předchozího vztahu. Do pořadu se přihlásili, protože si chtěli vyzkoušet, zda si budou chybět a jestli mají co měnit. Svůj vztah popisují jako bezproblémový.

Hned po přestěhování je Dominika nadšená z rodinného domku. Děti podle popisu měly být hyperaktivní, ale Dominice se ze začátku zdají hodné. Hodně spolu tráví času a hrají si. Dominika si na Lukášovi váží toho, že ví, že udělal chybu, šel se vyléčit a ví, že mu na dětech opravdu záleží. Ve výchově jí ale někdy přijde měkký. Na Dominiku přijde obrovská krize, když je den očkování její roční dcery a ona u toho může být. Naštve ji i to, že to Lukáš zlehčuje, že jde o obyčejné očkování.

Dominika

I Lenka je nadšená z domu, připadá si jak v hotelu. Zjistí, že bude mít vlastní koupelnu a pokoj, kde spí i had. To jí vůbec nevadí. Nejvíc překvapená je z velikosti bytu. Postupně jí ale začne vadit, že v nové rodině jedí převážně ostrá jídla a kromě hada mají tolik myší. Připadá si jak ve zverimexu. Jinak jí přijde, že v nové domácnosti s jedním dítětem má klid. Přemítá o své rodině, děti jí dávají zabrat a nemá tak často jako její mladší manžel chuť na sex. Po čase na ní dopadá samota. Martin si s ní nepovídá a ona nemá co dělat. Bojuje i s moderní domácností, kde veškeré spotřebiče jí přijdou složité na ovládání. Martinovi zase vadí, že Lenka ve stresových situacích pije.

Lenka

Jak si Dominika poradí v rodině se svérázným tatínkem a temperamentními dětmi? Dokáže se Lenka přizpůsobit jinému životnímu stylu v nové rodině? Premiérový díl Výměny manželek už zítra ve 20:20 na televizi Nova.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama