Herci ze seriálu ZOO rozdávali radost

Měli přání setkat se se svými oblíbenci ze seriálu ZOO. Děti s nemocí SMA (spinální svalová atrofie) z organizace Spolu na draka tak s radostí, objetím a úsměvem přivítali Tomáš Klus a Eva Burešová přímo na place seriálu ZOO. Děti si za nimi udělaly cestu do Safari parku ve Dvoře Králové, kde ten den herci natáčeli.

Ten den bylo v Safari parku ve Dvoře Králové veselo. Děti se totiž vypravily za svými hrdiny seriálu ZOO a ti je patřičně a s pompou přivítali. Ukázali jim místa, kde se natáčí, a rozdali jim i trochu povzbuzení a radosti. Tomáš Klus, seriálový fotograf Filip, je vítal s otevřenou náručí. „V jejich přítomnosti si člověk říká, co pro ně může udělat, aby byli nejspokojenější. Pak se s nimi chvíli bavíš a zjistíš, že oni vlastně spokojení jsou. Je to vždy o tom úhlu pohledu, který si člověk ve své hlavě nastaví. Samozřejmě by byli úplně nejšťastnější, kdyby byli zdraví a mohli si tady probíhat, ale jsou daleko moudřejší a jsou schopní najít to štěstí v těch ztížených podmínkách, které mají,“ zpovídá se po společném setkání Tomáš Klus.

Na setkání nechyběla ani seriálová Viky Eva Burešová, která se s dětmi s nemocí SMA seznámila před pár lety. „S touto chorobou jsem byla seznámena někdy před třeba čtyřmi lety a nevěděla jsem, jak moc těžký život s ní je. Kolik je třeba peněz. S nadací Spolu na draka jsem měla možnost spolupracovat, seznámila jsem se s několika příběhy a snažím se je podporovat,“ řekla Eva Burešová, která děti ráda na natáčení viděla.

Charitativní večer Spolu na draka se bude konat 9.března v Obecním domě.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama