Hobby pořady se vrací s premiérovými díly a novými rubrikami

Už první březnovou neděli se na obrazovky Primy vrací s premiérovými díly divácky oblíbené hobby pořady. Receptář prima nápadů představí novou rubriku Úklid pro klid i seriál o výchově psa. Libovky Pepy Libického si diváci užijí v prodloužené délce, s celou řadou nových rubrik. Vychytávky Ládi Hrušky přinesou spoustu dalších zlepšováků z českých dílen i kuchyní.

Katerina Brozova_Uklid pro klid_Receptar prima napadu.
Lada Hruska_Vychytavky Ladi Hrusky

Receptář prima nápadů vstoupí do nové sezony pod taktovkou moderátorů Oldřicha Navrátila a Pepy Libického a přinese celou řadu divácky osvědčených rubrik. Do dílny se opět vrátí Lída Garcia coby Žena za ponkem, zahrady Napřírodno ukáže Lenka Šulcová s Michalem Plundrou a Tomáš Trejbal se pustí Směle do toho!. Markéta Mayerová navštíví další Parťáky od fochu a Jindra Ekl představí Současné trendy. Na scénu se s Lekcemi pro ženy vrátí i Minutový manžel Pepa Libický a další kouzla v kuchyni Beze Ztrát předvede Luboš Rychvalský. Jak si poradit s tréninkem nového čtyřnohého mazlíčka, ukáže nová rubrika Necvičák s Tomášem Nushartem. Každotýdenní povinnost promění v jednoduchou, a navíc ekologickou záležitost Úklid pro klid s Kateřinou Brožovou, kterou diváci dobře znají z jejích stejnojmenných sociálních sítí.

Oldrich Navratil a Pepa Libicky_Receptar prima napadu
Tomas Nushart_Necvicak_Receptar prima napadu

Libovky Pepy Libického vstupují do nové sezony s prodlouženou stopáží, která přinese násobně více inspirace. Kromě Pepových Libovek a Minutového manžela tak, jak je diváci dobře znají, se mohou těšit hned na dvě nové rubriky. V první z nich se Pepa zaměří na udržitelnost a pozve diváky do REUSE dílen po celé zemi, kde spolu s šikovnými řemeslníky ukáže, jak snadno se dá proměnit starý nepotřebný nábytek a jiné vybavení domácnosti. V další nové rubrice Tak se staví dnes! představí divákům moderní stavitelství, jeho postupy, materiály a technologie a navštíví řadu moderních staveb a zajímavých realizací. V Libovkách samotných bude pokračovat například stavba Tiny House.

Pepa Libicky_Libovky Pepy Libickeho.

Hobby pořady budou v nedělní odpoledne uzavírat Vychytávky Ládi Hrušky, jejichž moderátor opět vyrazí na návštěvy za svými diváky a přinese zlepšováky z jejich dílen, ukáže jejich nejlepší výrobky a výpěstky a podělí se o rodinné recepty z jejich kuchyní. Chybět nebudou ani rychlé a levné recepty přímo od Ládi, třeba na kuřátko jako z pohádky, nebo jeho Domácí lékárna, která představuje léčivé rostliny, byliny i ovoce a zeleninu. Dopisům od diváků se bude věnovat Pošta pro Láďu a moderátor pořadu samozřejmě zamíří i do své dílny, kde se podělí o ty nejlepší vychytávky do domácnosti či na zahradu. Vyrobí například stylový špalek na sezení nebo rámeček na fotky ze starého okna.

Premiérové díly sledujte už 3. března

· Receptář prima nápadů ve 12.00

· Libovky Pepy Libického ve 13.00

· Vychytávky Ládi Hrušky ve 13.40

Zdroj: NV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama