Hublot představuje novinky z veletrhu Watches and Wonders 2024

Po úspěšném lednovém představení nových modelů hodinek během LVMH Watch Week přichází značka Hublot s další várkou jedinečných novinek, které byly odhaleny začátkem dubna na veletrhu Watches and Wonders 2024 v Ženevě. Tento prestižní event přilákal širokou paletu návštěvníků od odborníků z branže až po vášnivé fanoušky hodinek, což Hublotu poskytlo ideální platformu pro představení svých průlomových modelů. S novými hodinkami, které dokonale snoubí elegantní design s pokročilými technologiemi, Hublot opět potvrzuje svou přední pozici ve světě luxusních hodinek.

Toto jsou nejnovější inovace značky Hublot představené na Watches and Wonders 2024, které znovu definují hranice hodinářského umění a technologie.

UNICO: HUBLOT’S MANUFACTURE CALIBRE

 Společnost Hublot v roce 2010 představila na trh Unico, svůj první interně navržený hodinářský strojek, který technicky i esteticky posunul reputaci značky, již je známá pro svůj inovativní design hodinek. Unico se pyšní svým jedinečným vzhledem s dokonale viditelným kulatým mechanismem přímo na ciferníku, chronografem s funkcí flyback, stylovými antracitovými linkami a vynikajícím výkonem. Letos Hublot uvádí pět nových modelů vybavených strojkem Unico, dostupných v materiálech jako keramika, safír a Magic Gold.

BIG BANG MP-11 WATER BLUE SAPPHIRE

Model MP-11 se představuje ve zbrusu nové, zářivě průhledné barvě Water Blue. Jeho sochařsky zpracovaný sedmiválcový mechanismus s dvoutýdenní rezervou chodu nyní obohacuje paletu safírových tónů Hublotu, což je pro tuto sérii velká novinka. Díky nové chemické formuli a exkluzivnímu indexu průhlednosti nabízí všechny tradiční vlastnosti safíru – jeho brilantnost, čistotu, stálost a dokonalou odolnost proti nárazům a poškrábání.

 BIG BANG INTEGRATED TIME ONLY 38MM

Model Big Bang Integrated Time Only se vrací v menší verzi, která věrně odráží původní design s pevným ciferníkem a integrovaným náramkem. Tato verze je základem úspěchu značky Hublot. Její ikonický a dobrodružný design, kompaktní velikost 38 mm a použité materiály, které jsou klíčové pro filozofii Art of Fusion, hrály klíčovou roli v budování reputace značky. Dnes jsme svědky jeho moderního přetvoření, které oživuje tento klasický model.

SPIRIT OF BIG BANG SANG BLEU SAPPHIRE

Po osmi letech spolupráce s Maxime Plescia-Buchim představuje Hublot nový model safírových hodinek. Tento model vyniká trojrozměrnou geometrií a charakteristickými rysy Sang Bleu, které jsou nyní zvěčněny v inovativním materiálu značky. Hodinky, připomínající geometrické tetování na zápěstí, dokonale kombinují intenzitu s jemností a robustnost s elegancí. Hublot opět ukázal, jak dokáže mimořádně skloubit tradiční řemeslnou zručnost s moderní technologií, čímž vytvořil tyto vysoce sofistikované hodinky.

BIG BANG UNICO ICE BANG

Hublot přichází s novinkou, která bude dostupná výhradně online – unikátní kousek Ice Bang vybavený mechanismem Unico! Tento model Big Bang Unico Ice Bang přináší odvážný design, zůstává věrný dynamické estetice původního modelu z roku 2006 a zároveň představuje hodinky s vynikajícím výběrem high-tech materiálů a funkcí. Limitovaná edice 100 kusů bude k dispozici pouze na e-commerce platformě hublot.com.

BIG BANG E UEFA EURO 2024™

limitovanou edici hodinek Big Bang E UEFA EURO 2024™. Tyto hodinky, jichž bude vyrobeno pouze 100 kusů, se mohou pochlubit nejen nadčasovým designem, ale i pokročilou technologií. Ambasador značky a fotbalová hvězda Kylian Mbappé propaguje model prostřednictvím kampaně “Každá sekunda se počítá”, zdůrazňující důležitost každého okamžiku na hřišti i mimo něj. Hodinky jsou vybavené nejmodernějším digitálním ciferníkem s procesorem Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100+, který zajišťuje hladký chod a obsahuje řadu výjimečných funkcí, včetně funkce osmi senzorů a rozmanitých možností konektivity, jako jsou GPS, Bluetooth, Wi-Fi a NFC pro bezkontaktní platby. Uživatelé mohou hodinky přizpůsobit podle svého vkusu – změnit pozadí obrazovky i řemínky na barvy oblíbeného týmu. 

Zdroj: Hublot 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama