Jak si poradí bezdětný Vláďa v klasické rodině s výchovou malé holčičky? Dokáže si Lucka užít svobodu a klid bez dětí v krásné přírodě? Ve Výměně manželek dojde k žádosti o ruku

Maminka dvou dcer, Lucie, se přestěhuje z domu v obci u Žatce do chaty v Jeseníkách do rodiny dvou mužů, kteří se spolu starají o tři psy. Druhým směrem zamíří kuchař Vladimír, který bude muset zapůsobit na nového partnera, malou Káju a i její prarodiče. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dva páry vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, již ve středu 17. května ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První rodina žije v rodinném domě v malé vesnici Trnovany nedaleko Žatce. Lucce je 34 let a je na mateřské dovolené. Její manžel Míra (36) pracuje jako teamleader v automobilové firmě. Spolu mají dvouletou dceru Karolínku. Oba mají ještě dcery z předešlých vztahů. Do pořadu rodinu přihlásila Lucka po té, co si do ní jednou Míra nevhodně rejpnul. Lucka kouká na každý díl Výměny manželek a chtěla zjistit, jak takové natáčení probíhá. Manželé mají podle svých slov téměř dokonalý vztah. Jediné, co by chtěli změnit, aby dcera Kája nebyla tak fixovaná na maminku.

Druzí účastnici žijí v malé vesničce Potůčník, kousek od Hanušovic, v Jeseníkách. V pronajaté chatě, která slouží zároveň jako penzion, fungují jako správci. Vláďa (34) pracuje jako kuchař. Jeho partnerovi Vasilisovi je 24 let a živí se jako obchodní zástupce. Spolu jsou dva roky a starají se o 3 psy. Do výměny sympatický pár přihlásil Vláďa, který si chtěl zkusit žít v plnohodnotné rodině s dětmi. Oba kluci jsou spolu spokojeni, jen Vláďa by chtěl, aby mu Vasilij více projevoval city.

Lucka je zprvu nervózní, nechtěla by se dostat do rodiny, kde je třeba pět dětí. Nová domácnost se jí líbí, akorát brzy zjistí, že po dlouhé době bude muset mít nádobí v rukách. Obecně je ale pro ni pobyt v Jeseníkách jako dovolená, protože kolem ní nepobíhají malé děti. V novém domě musí ráno chodit na dlouhé procházky se psy, ale vůbec jí to nevadí, a naopak by svou pravou rodinou po návratu domů chtěla více rozhýbat. S Vasilem se dostanou i do lázní, aby si opravdu dokonale odpočinula.

Vláďa má obavy, zda ho nový manžel přijme. Zjistí, ale že je jen o dva roky starší, tak doufá, že si budou rozumět. V manuálu si přečte, že Míra je klidný a hodný, jen se nesmí stát, že nebude mít navařeno. S tím si Vláďa jako profesionální kuchař poradí a nedovolí, aby se Míra proměnil v nesnesitelného, hladového chlapa. Vláďa se v nové domácnosti bude muset postarat o malé dítě. Ačkoliv mnoho úkonů dělá poprvé, brzy se začne zdokonalovat a i Karolínka si na něj zvykne. V Trnovanech Vláďa stihne koupit o prsten pro svého partnera, se kterým plánuje uzavřít registrované partnerství. Oba doufají, že jednou bude možné uzavřít regulérní manželství a mohli by spolu adoptovat i dítě.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama