Jaké následky bude mít další znásilnění ve Zlaté labuti?

Situace kolem vztahu Aleny (Kristýna Lewandowska) a Ireny (Kristýna Ryška) je stále komplikovanější a nebezpečnější, přesto je pro obě ženy definitivní rozchod nepřijatelným řešením. Irena si většinou umí dobře poradit a vypořádat se s lidmi, kteří jí hází klacky pod nohy. Jenže s ředitelem Bouchnerem (Ladislav Hampl) je to jiné. Bouchner má Irenu v hrsti. A nejen ji.

Už brzy se ukáže, že klavíristka Marta (Kamila Trnková), kterou Bouchner na zahajovacím večírku znásilnil, není jediná, která poznala jeho skutečnou tvář. Mladičká prodavačka Kristýna (Ema Businská), jež mu zpočátku ochotně donášela na své kolegy, se teď sama stala jeho další obětí. Navíc si z celého zážitku odnese nejen ošklivé vzpomínky, ale nejspíš i dítě, které jí bude navždy připomínat, jak jí jeho otec ublížil…

Ladislav Hampl na otázku, jak se jeho postava vypořádá s problémy, které musí aktuálně ve Zlaté labuti řeší, odpověděl: „Moje postava pana Bouchnera žádné problémy nemá. Sám si vše dokáže dobře vyřešit, nebo tedy zatím se mu to vždy podařilo. Nepochybuji o tom, že vyřeší i Kristýnino těhotenství,“ říká se špetkou ironie ve skutečnosti sympatický herec a dodává: „Záporáci se hrají dobře. Charakterově pokřivená postava nabízí spoustu možností, jak si zkusit něco, co nemám ve vlastní povaze. Díky tomu se dokážu snadno vymezit a dát postavě ostré hrany. Herce to zpravidla baví, protože máte možnost zkusit si být někým, kým nejste a nikdy ani nebudete.

Nový díl dobového seriálu Zlatá labuť už zítra ve 20:20 na TV Nova.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama