Jarní pohoda s ASKO – NÁBYTEK

Jaro je symbolem nového začátku, který pro většinu hospodyněk startuje velkým jarním úklidem. Také milujete pořádek, ale nesnášíte uklízení? Nezoufejte a namísto stresu z představy, kolik vás čeká práce, myslete raději na to, čím se odměníte. Dopřejte si něco hezkého a oživte svůj interiér jarními dekoracemi, které zútulní váš domov.

Pro odpočinek a dobrou náladu

Prvním krokem k jarní obměně interiéru by měly být lůžkoviny, které zpříjemní ranní probuzení. „Kombinace jasných barev a vzorů vnáší do interiéru okamžitou změnu a pocit svěžesti. Proto jsou součástí našeho jarního sortimentu přede-vším pastelové tóny a veselé květinové motivy, které zvelebí každou místnost,“ říká Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK.

Designové sklo

Skleněné vázy jsou vždy elegantním doplňkem. Vytvořte si nádherné aranžmá z květin, které vašemu domovu vdechne jaro. Výhodou skleněných prvků je zejména to, že opticky neubírají prostor. Jsou proto ideální do menších bytů. Jejich široký výběr najdete také v ASKO – NÁBYTEK, kde můžete vybírat z různých barev a stylů. Plánujete-li vázu zakoupit jako dárek například k MDŽ, zvolte univerzální čiré provedení, ke kterému se hodí všechny odstíny květin.

Šetřeme přírodu

Jarní období je charakteristické květinami, které přinášejí do krajiny a zahrad pestrost barev. Mezi typické jarní květiny patří například tulipány. Jsou k dispozici v široké škále barev, proto jsou velmi oblíbené. Hledáte-li trvalou alternativu k čerstvým květinám, zvažte investici do kvalitních umělých květin. Moderní technologie jim dodávají přirozený vzhled a co je nejdůležitější, šetří přírodu. Užijte si krásu květin po celý rok bez starostí o zalévání a údržbu.

Ubrousku, prostři se!

Pro dokonalou jarní atmosféru ve vašem domově nezapomeňte na květinové ubrusy. Dodají vašemu jídelnímu stolu eleganci a nádech jara. Vytvořte si útulné prostředí, které bude lákat nejen vaše smysly, ale i vaše hosty.

Zdroj: ASKO – NÁBYTEK

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama