Jaro v neutrálních tonech

Béžová je barva, která se vám v šatníku rozhodně neztratí. Je nadčasová, univerzální, a navíc sluší úplně každému. Stačí pouze najít ten správný odstín.

Jarní kolekce se tóny béžové přímo hemží. Letos je hitem škála odstínů od barvy mléčné kávy po světle hnědou. Béžové tóny se objevují napříč celými módními kolekcemi, od topů a triček, přes bundy a svetry až po šaty. Na své si přijdou jak milovnice ležérní, tak elegantní módy.

Kousky ve světlých neutrálních barvách by vám rozhodně neměly v šatníku chybět. Působí mladistvě a svěže a jsou skvělou alternativou k jiným klasickým barvám, jako je tmavě modrá a šedá. Béžové kousky se snadno kombinují mezi sebou navzájem, můžete vytvořit zajímavý monochromatický look, ale tato barva si výborně rozumí také s bílou, pastelově modrou, pudrovou růžovou, khaki, nebo výraznými sytými tóny, jako je například fuchsiová. Béžová skvěle vypadá také s denimem. 

Krémové odstíny najdeme i na doplňcích a obuvi. Udělejte si radost novými mokasínami, teniskami či kabelkou v neutrálních tónech.

Představujeme ukázku oblečení, obuvi a doplňků z aktuální kolekce Deichmann, Eloise a F&F.

Zdroj: Deichmann

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama