Jedinečná ayurvéda v Praze

Pražané se mohou těšit na nové ayurvédské centrum v Praze. A vlastně nejen Pražané, ale všichni příznivci zdravého životního stylu. Doktor Matias Kaur MD.AY.A., DrSC. zakladatel Institutu integrované medicíny s názvem KAUR Med nyní otevře své další centrum právě v Praze.

Jedná se o komplexní ayurvédské centrum zaměřené na propojení starodávné moudrosti ajurvédy s moderním medicínským přístupem. KAUR Med tak otevírá dveře všem, kteří hledají cestu k celkovému zdraví a pohodlí.

„Chceme, aby si naši návštěvníci uvědomili, že tělo a mysl musí být v harmonii. Aby o sebe pečovali a uvědomili si, že zdraví je to nejdůležitější, co mají. V naší klinice jim chceme poskytnout komplexní péči, která začíná prevencí a přes diagnostiku a laboratorní testy jim v podstatě navrhneme zdravý životní styl a postoj, díky němu se mohou zbavit nemocí a být opravdu zdraví.“ říká doktor Matias Kaur.

Institut KAUR Med Dr. Matias založil společně se svojí manželkou Zuzanou, která se mimo jiné v institutu specializuje na fitness – správný a potřebný pohyb, který je nedílnou součástí celého ozdravného procesu. „ Jídlo, stravování, pohyb, to vše úzce souvisí se zdravím. Je to v podstatě jedním z pilířů ayurvédy a my chceme lidem ukázat, že to propojení je důležité, a že se opravdu mohou zbavit nemocí a jít cestou zdraví a pohody.“ dodává Zuzana Kaur.

KAUR Med již úspěšně funguje na Slovensku, konkrétně v Trnavě, kde součástí celého konceptu je i takzvaný “obýváček“ s názvem KAUR Chill, který návštěvníkům nabízí pravidelné workshopy, přednášky, vědomosti, zkušenosti které jsou základem ayurvédské filosofie a zdravého životního stylu. I na takovýto obýváček se již brzy můžete těšit v Praze.

„Náš obýváček slouží jako takové pohodové centrum. Proto název Chill. Chceme, aby si tam návštěvníci odpočinuli, aby se očistili, nabrali novou čistou energii, aby se naučili pečovat o sebe a své zdraví a aby si tam dali nebo si sami vyrobili nějaké zdravé dobroty, které jim udělají radost.“ vysvětluje Dr. Matias.

Zdroj: Ajurveda

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama