Jedna rodina popřála Čmaňovi k narozeninám a na oslavě nechyběla ani striptérka

Na place seriálu Jedna rodina oslavil narozeniny představitel Boba herec Pavel Zedníček (73), kterého přátelé neoslovují jinak než jako Čmaňu. Kolegové se ho rozhodli překvapit a v nestřežený okamžik mu přispěchali na plac popřát. „Vůbec jsem to nečekal, podařilo se jim to ututlat od rána až do odpoledne. Překvapilo mě to, bylo to moc milý a hezký. Jsem jim za to vděčný, že na mě mysleli,“ sdílel své první dojmy Pavel Zedníček. Na narozeninové oslavě nemůže chybět dort, takže nás zajímalo, jestli má oblíbený herec rád sladké: „Abych řekl pravdu, nejsem úplně dortový typ. Nicméně tenhle byl výbornej, takže jsem ho s chutí sežral (směje se),“ tou překvapivější součástí oslavy byla striptérka: „To se mi ještě opravdu nestalo, že bych měl na narozeninách striptérku. Ale nebylo to špatný. Klukům ze štábu se po ní teď stýská,“ dodal pobaveně herec. Slečna striptérka nebyla na place Jedné rodiny primárně kvůli Pavlovým narozeninám, ale na skutečný důvod její návštěvy si budou muset diváci ještě pár týdnů počkat…

V zítřejším díle se bude dál řešit rozchod Martiny (Denisa Biskupová) a Dominika (Adam Mišík). Dominik odešel i od rodičů a bydlí po kamarádech, ani oni ho už ale ubytovávat nemohou, nakonec hledá lavičku v parku vhodnou na přespání. Martinino okolí se na to už nemůže dívat, ale jediní, kdo mají plán, jsou Norika (Berenika Kohoutová) a Filip (Filip Blažek). Ti se rozhodnou Martinu a Dominika pozvat současně na večeři, ovšem tak, aby oni nevěděli, že se potkají. Vyjde jim jejich důmyslný plán a dá se Martina s Dominikem opět dohromady?

Situace se vyhrotí i mezi Dominikovými rodiči. Otec mu dal ke složeným učňovským zkouškám moped, což se vůbec nelíbí Fraňkové. Franěk (Martin Trnavský) ji podle ní zaplatil ze společných peněz, ale aniž by se s ní předem poradil. A Fraňková (Markéta Plánková) tak opět učiní rozhodnutí, které je pro ostatní jen těžko pochopitelné.

Klára (Zuzana Vejvodová), zaskočená darem od Hraběnky (Carmen Mayerová), stále přemýšlí, jestli zámeček vůbec přijmout. Poradit jí nedokáže ani střídavka. Aby se dokázala rozhodnout, jedou s Petrem (Cyril Dobrý) a s dětmi na zámeček na výlet. Klára je ponořená do svých vlastních úvah, a tak jí uniká, že Eliška (Lotti Töpfer) se chová trochu divně. U Martiny dokonce vyzvídá, jak sbalit kluka. Je jasné, že malá Eli se zamilovala. A navíc do někoho, kdo je výrazně starší. Až Klára zjistí, o koho jde, bude to velký šok. Půjde tuto zapeklitou situaci vyřešit bezbolestně?

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama