Kaumy představuje nové čekankové Flapjacky v šesti příchutích

Český výrobce Čekankového Originálu, společnost Kaumy, přichází s produktovou novinkou Flapjack 4Slim. Bezlepkové ovesné tyčinky bez přidaného cukru jako jediné na trhu obsahují také zdraví prospěšný výtažek z čekanky. K dostání budou v šesti příchutích.

Flapjacky 4Slim jsou vyrobené z bezlepkových ovesných vloček a obsahují extrakt z kořene čekanky, přičemž obě složky jsou cenným zdrojem vlákniny. Díky tomu jsou flapjacky zdravou a chutnou svačinkou, která obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. V jedné tyčince najdeme až 16 procent doporučené denní dávky magnesia, tedy hořčíku, který hraje roli v mnoha tělesných funkcích, včetně svalové kontrakce, nervové funkce, trávení a krevního tlaku.

„Flapjacky, tedy měkké tyčinky z ovesných vloček, jsou velmi oblíbené ve Velké Británii, kde také vznikly. U nás ještě nejsou tolik známé, což je škoda, protože nabízí možnost přísunu kvalitních živin. Připravili jsme tyčinky tak, aby si je mohl vychutnat opravdu každý, tedy i lidé, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou cukr, lepek či laktózu,“ vysvětluje brand manažerka firmy Kaumy Monika Vokřínková.

Ovesné tyčinky jsou dostupné v šesti variantách a to malina, brusinka, lískový oříšek, čokoláda, čokokokos a slaný karamel. „Příchutě jsme volili tak, aby si z nich mohl vybrat každý. Flapjacky jsou vhodné i pro děti, kojící a těhotné ženy, seniory, diabetiky, sportovce, prostě pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a kvalitně. Naše ovesné tyčinky jsou také veganské a vyhovují tak vysokým nárokům na potraviny 21. století,“ dodává Monika Vokřínková.

Zdroj: Flapjacky

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama